Ümit Özdağ'a soru soran gazeteciler

Zafer Partisi'nin muhalif tarafı mülteci problemi konusunda daha düşünmeye itmesi durumu tabii ki bir gerçek, ZP burada önemli bir rol oynadı orasına bir şey diyemem. Bu demokrasinin bir artısı. Zaten parti varlığına karşı bir duruşum yok.

ZP'nin amacını hiçbir iktidar olma kaygısı gütmeden bu mülteci problemini çözmek olarak görmek çok yanlış bir bakış açısı bence. Zaten partideki adamlarda senin dediğini düşünecek vizyon ve zihniyet yok ki. Birisi Ümit Özdağ, Tengriizm inancının yeni peygamberidir diyor diğeri Türk ve Müslüman aynı şeydir diyor.
Türk-İslam denen şeye inanmıyorum ben.

İnsanlar soruna değil çözüme bakar. Karnını doyurursan nasıl olduğu fark etmez seçmeni ilgilendirmez. "yeter ki doyursun, yeter ki çözsün." kafasındadır halkımız. Sonuçları değil sebepleri düşünebilecek kadar gelişmiş bir millet değiliz. O seviyeye çıkabilmek için önce karın açlığımızın derdini çözmemiz lazım ki düşünecek ortam oluşsun.

Zaten çözümü teke indirgeyerek potansiyeli arttırıyor. Her şeyi göçmenlere yüklüyor ve halkın kafasına yatıyor. Çünkü etrafına baktığından sürekli yabancı birilerini görüyor. İçten içe alevleniyor. Ümit Özdağ'nın yapması gereken tek şey biraz daha reklam.

Racon apayrı bir olaydır ki o meseleyi siyasi görüş ile bakmayın adam orada zaten zafer partisi genel başkanı olarak değil Ümit Özdağ olarak gideceğini söyledi kişiyi kendisinden değil ailesinden vurdu atıyorum bir zafer partisi milletvekili çıkıp iktidar partinin genel başkanına 'operasyon çocuğu' dese 2 günde unutulur mu? İktidar parti bırak milletvekilinin evine gitmeyi o evi yıkar.
Ben ne diyorim sen ne diyorsun gözünü seveyim. 😂
Zafer partisinin varlığı muhalefet tarafına şartlı sığınmacı tarafını da ele alması gerektiğini gösterdi dâhâ fazlasını değil.
Dâhâ fazla reklam yapması gerekiyor.
Ama yine de oy atmayı düşüneceğim bir isim bile değil.

Bu cahil halk her kötülüğü, buhranı hak ediyor. Mustafa Kemal yanlış milleti kurtarmış. İmkanım olsa Bulgaristan'a bile giderim, bir saniye burada durmam çünkü bu ülkenin cahilliği asla düzelmez.

Bu adam herhangi bir yere gelse direk Türkmenistan yapar.
Ümit'in 10 Emri
ÜmitCell
Her şehre Bir Ümit heykeli
Ankarada olan altın olur muhtemelen. 😂
“Mültecileri göndereceğiz” diyen adamdan diktatör anlamı çıkartmak absürt kalıyor bence. Yine de hal ve hareketleri bunu gösteriyor olabilir.

Son düzenleme:
Pet şişe olsa oy vereceğim diyeni mi ararsın.
Kaçakların genel halkın yaşamı; alım gücü, iş fırsatı, güvenlik gibi konularda bir etkisi olmadığını dolayısıyla halkın bunu önemsemediğini söyleyeni mi ararsın.

İnsanların en temel noktaları bile kaçırıp tamamen yanlış noktalara dayanarak kurdukları eksik düşünceleri böylesine destekleyip, kendilerini çok doğru sanmalarına tahammül etme oranım iyice azaldığı için Twitter kullanmayı bırakmıştım.
Görünen o ki bu gidişle aynı şeyi Sosyal için de yapacağım...

Pet şişe olsa oy vereceğim diyeni mi ararsın.
Kaçakların genel halkın yaşamı; alım gücü, iş fırsatı, güvenlik gibi konularda bir etkisi olmadığını dolayısıyla halkın bunu önemsemediğini söyleyeni mi ararsın.

İnsanların en temel noktaları bile kaçırıp tamamen yanlış noktalara dayanarak kurdukları eksik düşünceleri böylesine destekleyip, kendilerini çok doğru sanmalarına tahammül etme oranım iyice azaldığı için Twitter kullanmayı bırakmıştım.
Görünen o ki bu gidişle aynı şeyi Sosyal için de yapacağım...
Birilerinin fikrini belirtmesi niye batar ki insana?

Sebebi aslında mesajda belirtiliyordu lakin anlamamanıza şaşırmadım, iyi geceler.
Başkalarıyla fikriniz uyuşmuyor diye bırakacaksanız siz bilirsiniz ancak her zaman karşıt görüşler olacak. Teknik olarak amacınıza ulaşmak için kendinizi dört duvara kapatmanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı