Ümit Özdağ’dan Mansur Yavaş’a “Aday ol” çağrısı

Akbaba İsmet

Hectopat
Makaleler
2
Gelen SMS şu şekilde:

BFA2CC67-5B9E-4919-9596-2B26693390EA.jpeg

Mansur Yavaş bu saatten sonra aday falan olmaz olmamalı da zaten çünkü yarın bir gün seçildiğinde ve işler kötü gittiğinde ben zaten istemiyordum ısrar ettiniz zorla oldum deyip işin içinden çıkabilir.

Bence aday olmalı fakat Kemal Kılıçdaroğlu'nun izni olmadan aday olamaz ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun da aday olacağı neredeyse kesinleşti.

Bence aday olmalı fakat Kemal Kılıçdaroğlu'nun izni olmadan aday olamaz ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun da aday olacağı neredeyse kesinleşti.
Ben en başından beri Mansur Yavaş'ı istiyordum zaten ama artık çok geç bu saatten sonra seçilse bile ciddi şüphelerim var sonrası ile ilgili.

Mansur Yavaş bu saatten sonra aday falan olmaz olmamalı da zaten çünkü yarın bir gün seçildiğinde ve işler kötü gittiğinde ben zaten istemiyordum ısrar ettiniz zorla oldum diyip işin içinden çıkabilir.
Bütün Cumhurbaşkanları halkın ısrarı, isteği ile Cumhurbaşkanı olmuyor mu zaten? Olaylara sırf yorum katmak için yorum yazmayın böyle saçma şeyler çıkarıyorsunuz.

Kılıçdaroğlu aday olsun bakalım. İşin garip yanı kazanacağını düşününler var. 500 seçim kaybettikten sonra bir kez daha aday olsun bakalım. :D

Evet o çok komik bir olay. Hala adamın kazanacağını düşünenler var. Anketler ortada. Neredeyse hiçbir ankette Erdoğan'ı geçemiyor. Mansur Yavaş'ı aday yapmayarak köprüden önceki son çıkışı da kaçırmış olacak ve her şeyi değiştirmek için artık çok geç olmuş olacak.

Bütün Cumhurbaşkanları halkın ısrarı, isteği ile Cumhurbaşkanı olmuyor mu zaten? Olaylara sırf yorum katmak için yorum yazmayın böyle saçma şeyler çıkarıyorsunuz.

Hocam bu benim görüşüm farklı bir fikir görünce saldırmanız hoş değil. İnsanlar seçince Cumhurbaşkanı oluyor aday ol diye ısrar edilen ilk insan olabilir. Mansur Yavaş aday olunca oy vermek farklı, lütfen aday ol diye yalvarmak farklı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı