Konyadaki Halktan İmamoğlu'na: ''Aday Olun'' Çağrısı

Konya halkı olduğunu sanmam otobüslerle getirilmiş insancıklar olabilirler.

AKP'nin taktiğini çaldılar diyorsun :D

Konya, Trabzon, Rize gibi yerler iflah olmaz. Bugün öyle der, yarın ampulü görünce "son bir kez reis" deyip oyunu ampule basar.

Eki Görüntüle 1610965

Valla kimse kusura bakmasın. Trabzonlu arkadaşlarımda var hepsi muhalif çok iyiler vs. ama Karadeniz'in geneline bakıyorum da, bu ülkeye bu kadar zarar vermiş başka bir bölge yok. Cumhuriyet dönemi yobaz ayaklanma yaptılar, kafalarına gemiden bombayı yediler, Müteahhit oldular, çürük çarık binalar yaptılar, büyük şehirlere göç edip mafya oldular milletin malına çöktüler, siyasete girdiler ülkenin 20 senedir annesini öpüyorlar.

Valla kimse kusura bakmasın. Trabzonlu arkadaşlarımda var hepsi muhalif çok iyiler vs. ama Karadeniz'in geneline bakıyorum da, bu ülkeye bu kadar zarar vermiş başka bir bölge yok. Cumhuriyet dönemi yobaz ayaklanma yaptılar, kafalarına gemiden bombayı yediler, Müteahhit oldular, çürük çarık binalar yaptılar, büyük şehirlere göç edip mafya oldular milletin malına çöktüler, siyasete girdiler ülkenin 20 senedir annesini öpüyorlar.
Anadolu ve ege insanının zekası biraz geri olunca iş ufku deniz kadar geniş olan karadenizlilere kalıyor. :)

Peki neden tersi şekilde zeka geriliği genelde karadenizlilerle ilişkilendirilir :)

Çekememezlik kardeşim. Tüm cehalet Anadolu'nun köylerinden gelir evlilik sonrası çarşafı sergilemek vs vs. karadenizlilerde her türlü çözüm vardır şeytanın aklına gelmeyecek işler yapıyorlar.
Sosyal medya artık ergenlere kaldı seçmen kitlesine göre cahil etiketi basıyorlar.

Sadece AKP illerine laf eden süper zekaya sorum var. Muhalefet bu kadar kötüyken, içinde her türlü adam varken (arapçısı, apocusu, Atatürk'e laf edebilecek kişiler) diğer muhalefet partilerine bakayım demeyip hala CHP basmalarını nasıl yorumluyorsun?

@Re Malaka olamaz mı? İstanbul'da CHP belediyesi var fakat orada da AKP'yi destekleyenler bulunuyor.

Yanlış anlaşılmışım sanırım.
Herkesin her yerde seveni olabilir. Fakat Konya'yı da mı alıyoruz yoksa diyenlerin yorumlarını görmüştüm orada burada. Ona istinaden yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı