Ümit Özdağ: Mansur Yavaş aday olmazsa kendi adayımızı çıkarırız

Tamam. Ona dikkat etmemiştim. Ancak gerçek hesap da masum değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Atatürk sorumludur diyor yani burada. Canan gibi birini korumaya gerek yok. Eğer gerçekten Atatürkçü iseniz.

Eski tweet derseniz ordumuza iftira atan dostlarının yanındalar hâlâ.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Siyaseten tartışırsınız. Bana göre "Masum değil" denecek bir durum yok ortada.
Herkes hata yapar. Eleştirilmeyecek biri yok. Ne geçmişte ne de gelecekte...

Siyaseten tartışırsınız. Bana göre "Masum değil" denecek bir durum yok ortada.
Herkes hata yapar. Eleştirilmeyecek biri yok. Ne geçmişte ne de gelecekte...
Evet, herkes hata yapar fakat o hataların seviyesine bakılır. Ufak çaplı hatalarsa unutulur, büyük çaplıysa unutulmaz. Eğer birileri halk tarafından affedilmeyi bekliyorsa adımlarına dikkat edecek. On yıl önce açık bir şekilde bölücülük yapan bu insanların kaç tanesi pişman olduğunu belirtti? Belirtenlerden kaç tanesi dediğine uydu?

@atadam4 "bölücülük yapan bu insanlar" kimler?
"Pişman olduğunu belirtenler" kimler?
Canan Kaftancıoğlu için soruyorsanız ben özür belirttiği tek bir mesaj hatırlıyorum. O da Erdoğan'ın annesine küfür edilen bir duvar yazısı paylaşımıydı.
Başka birilerini kastediyorsanız belirtin.

"CHP'yi kimse eleştiremez.'' gibi bir söylem veya anlayışta bulunmadım. Sadece görüşlerimde ''oy bölme'' konusundaki ana etkenin farklı bir amaç ile işlendiğini belirttim.

Demin yazılan mesajları sen yazmadın mı? :D "Ana muhalefeti eleştirip oylarını düşürmek yanlış." ve "Ana muhalefeti eleştirerek seçmeni ana muhalefetten uzaklaştırmak yanlış." anlamına gelen cümleler kurmuşsun. Buradan da CHP'nin eleştirilmemesini istediğin anlamı çıkıyor. Ne yazdığının farkında değilsin sanırım.

Bariz bir şekilde ortada bu kritik seçimde ana muhalefetin oyunu düşürerek
Ayrıca ''muhalefete de muhalif'' olarak halihazırda kafası karışmış olan birçok seçmeni muhalefetten uzaklaştırarak

İlgili partiler hakkında kendi kişisel düşüncelerimi dile getiriyor olmamın neden bu kadar rahatsız ettiğini cidden merak ediyorum.

Hangi parti hakkında ne düşündüğün benim umurumda değil. Kullandığın kavramlar komik, ben ona takıldım. "Oylar bölünüyor." :D

Hangi parti hakkında ne düşündüğün benim umurumda değil. Kullandığın kavramlar komik, ben ona takıldım. "Oylar bölünüyor." :D
İlgili partilerin genel olarak nasıl bir hareket içerisinde olduğunu anlatmaya çalıştığım yazı üzerinden halen bir ergen gibi ''Oylar bölünüyor kavramın komik'' gibi kelimeler kullanıyor olman ya girmiş olduğun tartışmada haksız olduğunu kabul edemiyor olduğun ya da ilgili tartışmayı gereksiz bir şekilde uzatmaya ve konuyu saptırmaya çalıştığın anlamına geliyor.

Ayrıca ''oy bölünmesi'' şeklinde olan çıkarım bu partilerin üzerine yerleşmiş olan genel bir tanım. İlk kez ben kullanmıyorum.

Üstelik ilgili partilerin ''muhaliflik'' adı altında dolaylı olarak mevcut hükümete destek oluyor olmasına dair olan kişisel görüşümü halen ''CHP'yi eleştirmelerini istemiyorlar!'' şeklinde algılayabilen bir zekaya sahip olman açıkçası beni üzüyor.

Son düzenleme:
Üstelik ilgili partilerin ''muhaliflik'' adı altında dolaylı olarak mevcut hükümete destek oluyor olmasına dair olan kişisel görüşümü halen ''CHP'yi eleştirmelerini istemiyorlar!'' şeklinde algılayabilen bir zekâya sahip olman açıkçası beni üzüyor.
Hâlen bir ergen gibi ''Oylar bölünüyor kavramın komik.'' gibi kelimeler kullanıyor olman

Cevap veremeyince üslubu bozarak karşlık vermeni bekliyordum, yine yanılmadım. Sadece kullandığın kavramlar değil, sunduğun bütün argümanlar komik. Gerçi daha kullandığı kavramların anlamını bilmeyen biri ile tartışmak benim hatam. Demokrasinin olduğu bir ülkede "Oylar bölünüyor." gibi bir söylemde bulunan birinden ne bekleyebilirsin ki? :D Tahminlerim doğru çıktı. İkimizin yazdığı mesajlar konuda bulunuyor, insanlar mesajları okuyunca kimin mantıklı konuştuğunu ve kimin kullandığı kavramların anlamını dahi bilmediğini görecektir, merak etme.

Geri
Yukarı