Ümit Özdağ'ın yardımcısının Türk vatandaşlığı için araplara gayrimenkul sattığı ortaya çıktı!

@prex Ümit Özdağ'ı severim ama kadrosu gerçekten çok kötü. Partide Ümit Özdağ dışında etkili hiç kimse yok.

Yalan olsun olmasın kaç tane skandalını yazarım buraya sana hepsi yalan değil. Bi partiyi asla ölümüne savunma dostum.

Hocam yazdığımı okursanız, ben parti tutmuyorum. Sadece Ümit Özdağ'ı sığınmacı ve kaçaklar konusunda destekliyorum.

@prex Ümit Özdağ'ı severim ama kadrosu gerçekten çok kötü. Partide Ümit Özdağ dışında etkili hiç kimse yok.

Hocam yazdığımı okursanız, ben parti tutmuyorum. Sadece Ümit Özdağ'ı sığınmacı ve kaçaklar konusunda destekliyorum.
Sığınmacılar ve kaçaklar konusunda eyvallah kim olsa derim güzel falan da nasıl olacak? Önce bunu sormak lazım.

Sığınmacılar ve kaçaklar konusunda eyvallah kim olsa derim güzel falan da nasıl olacak? Önce bunu sormak lazım.

SIğınmacılar ve kaçaklar konusunda en net Ümit Özdağ. Bu iş için Ümit Özdağ'ı yetkilendirirlerse iyi olur diye düşünüyorum. Böylece sözünü tutup, tutmadığını da görmüş oluruz. Ülkede her sorun düzelir. Ama bu 13 milyon sığınmacı ve kaçak sorunu ilerleyen yıllarda düzelemeyecek bir seviyeye gelecek.

Arkadaşlar Ümit Özdağ'ın sığınmacı politikası iyi hoş da bu adamın benim bildiğim neredeyse tek vaadi bu. Ayrıca zaten seçilmeyecek bunu hepimiz biliyoruz. Maalesef zafer partisine oy atmak sarı muhalefete atmaktan daha kötü gibi duruyor.

Arkadaşlar Ümit Özdağ'ın sığınmacı politikası iyi hoş da bu adamın benim bildiğim neredeyse tek vaadi bu. Ayrıca zaten seçilmeyecek bunu hepimiz biliyoruz. Maalesef zafer partisine oy atmak sarı muhalefete atmaktan daha kötü gibi duruyor.
Katılıyorum. Tek yaptığı şey Süleyman Soylu ile olan tartışması ve sığınmacı gönderme vaadi. Gerçekten başka bir şey hatırlamıyorum Ümit Özdağ ile ilgili.

Ümit Özdağ'ın yardımcısının böyle bir olayı yok. SS trollerinin kara propagandası. Ayrıca Zafer Partisi'nin tek vaadi mülteci olan şahıslara sesleniyorum, Ümit hocanın kaç röportajını izlediniz?
Söyleyin biz de bilelim hocam ben taraf tutmuyorum ki oy kullanamıyorum zaten ucu ucuna kaçıyor yaştan ötürü. Chpyi falan da sevmem zaten. Bu seçim oy kullanabilseydim bile kimseye basmazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı