Ümit Özdağ: Temmuz 2022 itibariyle 1.733.155 sığınmacıya Türk vatandaşlığı verildi!

Hocam gönderse ne olacak bu işin sadece mültecilerle mi alakalı olduğunu sanıyorsun geldi gönderdi sonrası ne olacak daha büyük bir felaket olmasın ayrıca bu mülteciler bir daha geri gelebilir.
Tüm sorunun mülteciler olduğunu söylemiyorum ki. Mültecilerin büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum. Gerek ekonomi gerekse de tecavüz olayları vs.

@Dynamics Bu bilgiye nereden ulaştıysa onun kanıtını bekliyorum. Bu işler tweet yazarak olmuyor ortaya bir şey atıyorsan kanıtınıda vereceksin.
Bu tür verilerin kanıtlanabilirliği ancak devlet yetkilileri onaylarsa olur, aksi bir kanıt olmaz.

Bürokrasiden bilgi sızıyor siyasilere, açıklıyorlar işte. Ne kadar doğru ne kadar yanlış seçimlerden sonra anlarız.

Şimdi bu 1.5m Suriyeli'yi vatandaşlıktan atmak istese Ümit Özdağ Suriyeliler ben Türkmen kökenliyim dese ne yapacak çok merak ettim internette dediğime yakın bir video var bu arada.

Şimdi bu 1.5m Suriyeli'yi vatandaşlıktan atmak istese ümit özdağ suriyeliler ben türkmen kökenliyim dese ne yapacak çok merak ettim internette dediğime yakın bir video var bu arada.

Zaten kendisi de Türk değil kökeni kafkasyadan geliyor bu arada yoruma düşünce ve gülme atan arkadaşlar yorumunuz varsa söyleyin yoksa da boş yapmayın.

Geri
Yukarı