Ümit Özdağ: Temmuz 2022 itibariyle 1.733.155 sığınmacıya Türk vatandaşlığı verildi!

Veli1026

Megapat
Makaleler
2
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce açılan konu göremediğimden açayım dedim. Rakamlar doğruysa gerçekten dehşet verici olduğunu söylemeliyim. Üstelik daha 1 yıl var ve para basar gibi vatandaşlık vermeye devam ederlerse seçime kadar 4 milyona ulaşması rahatlıkla mümkün. Daha önce başka konu açıldıysa kusura bakmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce açılan konu göremediğimden açayım dedim. Rakamlar doğruysa gerçekten dehşet verici olduğunu söylemeliyim. Üstelik daha 1 yıl var ve para basar gibi vatandaşlık vermeye devam ederlerse seçime kadar 4 milyona ulaşması rahatlıkla mümkün. Daha önce başka konu açıldıysa kusura bakmayın.
Başka birşey demiyorum...

Rakamlar gerçek değil. Hem onların hepsi oy kullanmayacak.

Ukrayna mültecileri ne kadar iyi hem erkeği hem kadını. Aslında elbette savaş çıkabilir ülkeni terk etmek zorunda kalabilirsin ancak o ülkede 10 çocuk yapıp ülkenin mülteci nüfusunu 10 katına çıkarır insanın işine musallat olursan istemezler seni ülkede.

Benim bir arkadaşın amcaoğlunun karısının eltisinin baldızı var onun ufak kızının kocası duymuş bu söylenen rakamlar yanlış. 20 Milyon kadar mülteci varmış en az 10 milyon kişiye vatandaşlık verilmiş ve 5 milyonu oy kullanacakmış.

Not: Kaynak çok sağlam üste söylediğim gibi çok yakın tanıdık ve orada çaycılık temizlik işleri falan yaparken kulağıyla duymuş.(!) Hemen yayalım.

Not2: Şaka bir yana Ümit Özdağ ne zaman belge ile kaynak ile siyaset yapacak çok merak ediyorum bu çok ucuz siyaset oluyor. Salla salla yaz şimdi her gün yeni bir şey iddia et.

Benim bir arkadaşın amcaoğlunun karısının eltisinin baldızı var onun ufak kızının kocası duymuş bu söylenen rakamlar yanlış. 20 milyon kadar mülteci varmış en az 10 milyon kişiye vatandaşlık verilmiş ve 5 milyonu oy kullanacakmış.

Not: Kaynak çok sağlam üste söylediğim gibi çok yakın tanıdık ve orada çaycılık temizlik işleri falan yaparken kulağıyla duymuş.(!) hemen yayalım.

Not2: Şaka bir yana ümit özdağ ne zaman belge ile kaynak ile siyaset yapacak çok merak ediyorum bu çok ucuz siyaset oluyor. Salla salla yaz şimdi her gün yeni bir şey iddia et.

Ciddi olarak yazdınız zannettim :D

Not2: Şaka bir yana Ümit Özdağ ne zaman belge ile kaynak ile siyaset yapacak çok merak ediyorum bu çok ucuz siyaset oluyor. Salla salla yaz şimdi her gün yeni bir şey iddia et.
Ben de kaynağını merak ediyorum.
Sık sık sığınmacı gördüğümüz için 5-10 milyon gibi rakamlar verebiliriz ama vatandaş olmasına karşın oy atabilecek sayının ne kadar olduğunu ben de merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı