Ümitcan Uygun'a Kadın Hayranlarından Hediye Yağdı

Aleyna Çakır cinayetinin baş şüphelisi olan Ümitcan Uygun'a dün yaptığı TikTok yayınında kadın hayranlarından hediye yağdı. Daha önce de Instagram hesabına aşk mesajları gönderilmişti. Müge Anlı'nın bu cinayeti araştırırken uzun süredir adını anmaması ve konunun gündemden düşürülmesi ise ayrı bir olay.

Kaynak;

Ben de bakıyorum bir kekonun yanında taş gibi bir kız Allah Allah diyorum bu nasıl buna baktı? Sonrada dayak yiyorlar ama hala yanındalar. Mağdur oluyorlar hakaret her türlü şey var hala peşindeler. O beni seviyor diyorlar. Nasıl oluyor bu?
Bazı şeyleri canından olan kişiler tetikliyor.

Bunun sebebini türk kızlarının psikopat erkek sevmesine veriyorum. Aksi takdirde bunun mantıklı hiçbir yanı yok.

Olgun bir insanın, böylesine bir insanı savunmasını geçtim, hediye göndermesi veya iyi dileklerde bulunması saçma bir davranış. Ümitcan’ın annesinin vefat ettiğini de biliyorum, bu çok ayrı bir konu. Allah rahmet eylesin.

Bizim milletle alakası olduğunu düşünmüyorum. Amerika'da da kadınlar bu adam için para toplayıp kefaletini ödemişti mesela. 😂

vice city.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim milletle alakası olduğunu düşünmüyorum. Amerika'da da kadınlar bu adam için para toplayıp kefaletini ödemişti mesela. 😂

Sen dalga geçiyor olmalısın. Ben böyle bir saçmalık görmedim hayatımda!

Geri
Yukarı