Üniversite Bölüm Tavsiyesi

Ahmet Can07

Hectopat
Daha fazla  
Zaman gitgide azalıyor zaman daraliyor. Ailem veterinerlik yaz diyorlar ben videolarını izlediğimde çok yapabilecekmişim gibi gelmiyor ama alisirsin deniliyor ki yazmazsam ne yazacağım bilmiyorum. Biyomedikal mühendisliği düşündüm ama devlete alimi yok çoğu kişi başka meslekler yapıyormuş. Elektrik elektronik mühendisliğini düşündüm ama onunda is olanakları az deniliyor ben 74k'dayım. Dilim hic yok ve ne yazacağını bilmiyorum. Bana bu meslekler hakkında bilgilerinizi yada meslek önerilerinizi bekliyorum.

Ben lise 4 sondayım elektrik-elektronik mühendisliği ile bilgisayar mühendisliği çift anadal düşünüyorum. Babam elektrikçi o yüzden temlden sağlamım bilgisayarda meraklıyım o yüzden. Yani ne istiyorsan onu seç bence

74 k daysan seçeneklerin çok her bölümu arastir içine sinesiye. Ilerde pisman olmani gectim isteyerek okumak var istemeyerek okumak var.
Dili sıkıntı yapma hazırlık okursun bölümunde gerekiyorsa.(tercih yaparkeb ozel sartlara bakmayi unutma hazirlik zorunlumu yoksa istege baglimi falan ).

74 k daysan seçeneklerin çok her bölümu arastir içine sinesiye. Ilerde pisman olmani gectim isteyerek okumak var istemeyerek okumak var.
Dili sıkıntı yapma hazırlık okursun bölümunde gerekiyorsa.(tercih yaparkeb ozel sartlara bakmayi unutma hazirlik zorunlumu yoksa istege baglimi falan ).
İngilizce olmayan bir bölüme gireceğim girersem

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı