Üniversite dil hazırlık sınıfında dizüstü mü olmak zorunda?

Apo 42

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar dil sınıfı öğrencisiyim. Dizüstü gerekli deniliyor. Ben iPad alsamda olur mu? Ucuza bir laptop buldum. AMD A4 1250 işlemci, paylaşımlı ekran kartı, SSD yok, 320 GB HDD, 4 GB RAM var. Sizce dil sınıfında işimi görür mü? Yoksa iPad mi alayım?

Ne bilgisayara ne de başka bir şeye gerek var. Sadece yapacağın işleri daha rahat yaparsın o kadar.

Bilgisayarın olmadığı için okuyamazsın diye bir şey yok.

Sadece sıkıntı çekersin.

Yine de laptop üniversitede lazım olur doğrudur. Sıradan bir laptop üniversite için yeterde artar.

SSD önemli. Kendinde takabilirsin sonradan 300 400 liraya. sadece sistem ve ufak tefek programlar için.

Bence iPad daha mantıklı, kaçıncı nesil?
Emin değilim general Mobile e tab 5 lerde hoşuma gitmeye başladı iCloud kullanmayı pek beceremem

Ne bilgisayara ne de başka bir şeye gerek var. Sadece yapacağın işleri daha rahat yaparsın o kadar.

Bilgisayarın olmadığı için okuyamazsın diye bir şey yok.

Sadece sıkıntı çekersin.

Yine de laptop üniversitede lazım olur doğrudur. Sıradan bir laptop üniversite için yeterde artar.

SSD önemli. Kendinde takabilirsin sonradan 300 400 liraya. sadece sistem ve ufak tefek programlar için.
Ama okulda zorunlu diz üstü gerekiyor yazıyor

Bölüm ne? Windowsta çalışan program kullanılmadığı sürece cihazın türü fark etmez.
İlahiyat öğrencisiyim arapça dersi alacağım. Neden illa diz üstü diyorlar bilen yok mu ? Telefon bile olabilir aslında neden yani illaha diz üstü onu anlamadım

Emin değilim General Mobile'e Tab 5'lerde hoşuma gitmeye başladı iCloud kullanmayı pek beceremem

Ama okulda zorunlu diz üstü gerekiyor yazıyor

İlahiyat öğrencisiyim Arapça dersi alacağım. Neden illa diz üstü diyorlar bilen yok mu? Telefon bile olabilir aslında neden yani illaki diz üstü onu anlamadım

Zorunlu demelerinin sebebi bazı dersler Online olunca görüşmeler vs sıkıntı çekme diye yine de bir PC alman senin avantajına olacak.

Çeşitli uygulamaları da kullanıyorlar olabilir fakat Zorunlu laptop palavra. Almak istiyorsan bütçe belirt buradaki arkadaşlar yardımcı olur.

HDD'li laptop alabilirsin daha sonra 240GB SSD takarsın her türlü işini görür 300-400 TL aralığında ucuza SSD bulunuyor.

E Tab 5 eski ürün çok iş yapmaz, ama bence okula git gidince gerçekten lazım mı değil mi anlarsın. İlk defa duyuyorum laptop zorunlu diye.

Hangi üniversite ?

Zorunlu demelerinin sebebi bazı dersler Online olunca görüşmeler vs sıkıntı çekme diye yine de bir PC alman senin avantajına olacak.

Çeşitli uygulamaları da kullanıyorlar olabilir fakat Zorunlu laptop palavra. Almak istiyorsan bütçe belirt buradaki arkadaşlar yardımcı olur.

HDD'li laptop alabilirsin daha sonra 240GB SSD takarsın her türlü işini görür 300-400 TL aralığında ucuza SSD bulunuyor.

E Tab 5 eski ürün çok iş yapmaz, ama bence okula git gidince gerçekten lazım mı değil mi anlarsın. İlk defa duyuyorum laptop zorunlu diye.

Hangi üniversite ?
Necmettin Erbakan hocam. Ipad almayı düşünüyorum artık sanmıyorum diz üstü zorunlu olduğunu rahat kullanamam ben diz üstü o yüzden istemiyorum

Hazırlık okuyan birisine sorabilirsin bence detayları. Eğer online sınav yapılıyorsa onu tabletten yapman zor olur, onun dışında da bir eksisi olacağını sanmıyorum hazırlıkta.

Geri
Yukarı