Üniversite hazırlık için laptop şart mı?

Nami

Centipat
Merhaba. Ben Karabük Üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği %100 İngilizce kazandım. Bölümüm için bilgisayar şart ama hazırlık sınıfı için bilgisayar şart mı? Normalde alacaktım da maddi sıkıntılar oluştu. Eğer ki %100 şart değilse, maximum 5 10 kez dersler için kullanılacaksa almayı düşünmüyorum. Bu bölümde hazırlık okuyan birisi ne sıklıkla laptop kullandı? Olsa da olur olmasa da olur muydu? Cevaplarsa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir üniversitede hazırlık okudum ve bilgisayarla işimiz sıklıkla oluyordu. Online ödevler oluyor ve bilgisayar lazım oluyor. Fakat biz bunu kütüphanede yapıyorduk. Üniversitenin kütüphanesinde illaki kullanabileceğin bilgisayar vardır. İdare edebilirsin.

Farklı bir üniversitede hazırlık okudum ve bilgisayarla işimiz sıklıkla oluyordu. Online ödevler oluyor ve bilgisayar lazım oluyor. Fakat biz bunu kütüphanede yapıyorduk. Üniversitenin kütüphanesinde illaki kullanabileceğin bilgisayar vardır. İdare edebilirsin.
Anladım. Almıyorum o zaman

Şimdilik almamak aslında yararınıza olabilir. Üniversite öğrencilerine vergi indirimi söz konusu telefon ve bilgisayar için. Mutlaka bilgisayarı kapsayacaktır. Daha uyguna alabilirsiniz umarım.

Şimdilik almamak aslında yararınıza olabilir. Üniversite öğrencilerine vergi indirimi söz konusu telefon ve bilgisayar için. Mutlaka bilgisayarı kapsayacaktır. Daha uyguna alabilirsiniz umarım.
İnşallah. Beklentimiz o yönde. Telefonumun bataryası şişti iyice, ekrana otomatik dokunuyor. Vergi indirimini bekliyorum

Geri
Yukarı