Üniversite için 5-6 sene rahat götürecek MacBook önerisi

emway56

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, üniversite için MacBook alacağım. 5 yıl sıkıntısız götürmesini istiyorum. İki seçenek arasında kaldım. Çünkü yazılımcı bir arkadaşım 8CPU 10GPU'nun ileride sorun olabileceğini söyledi. İki link paylaşacağım, iki cihaz arasındaki fiyat farkına değer mi? Başka öneriniz var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

markalı MRX33TU/A kodlu ürünü Pozitif Teknoloji den hemen alın.
MacBook Pro 14 inc M3 Pro 11CPU 14GPU 18 GB 512 GB uzay siyahı MRX33TU/A

www.pt.com.tr

www.pt.com.tr

| Pozitif Teknoloji
MacBook Pro 14 inc M3 8CPU 10GPU 16 GB 512 GB gümüş Z1A9000K5.

www.pt.com.tr

www.pt.com.tr

15k fiyat farkına değer mi? Ucuz olan seçenek beş sene rahat götürür mü?

8 CPU - 10 GPU sorun çıkarır diyen arkadaşın saçmalamış. Ben 13” M1 MacBook Pro ile 3 yıldır geliştirme yapıyorum halen taş gibi cihaz. Senin kullanımında hiçbir şey fark ettirmeyecek. M3 16-512 baz modeli alın geçin 54K’ya.

M3 Pro rahat götürür RAM 16 olsun.
Normal m3'lü olanla arasında 15k fark var. 15k fark koyup almaya değer mi diyosun.

8 CPU - 10 GPU sorun çıkarır diyen arkadaşın saçmalamış. Ben 13” M1 MacBook Pro ile 3 yıldır geliştirme yapıyorum halen taş gibi cihaz. Senin kullanımında hiçbir şey fark ettirmeyecek. M3 16-512 baz modeli alın geçin 54K’ya.
Önerin için teşekkür ederim.

M3 MacBook Pro almaya değer 16 GB RAM olan. 10 yil ve üstünü bile rahatlıkla çıkartır. Problem çıkartmaz ekstra olarak.

Merhaba. Aldınız mı ürünü? Pozitif Teknoloji'den şikayet var da birçok kişi kusurlu mal satıyor diye şikayet etmiş.

Resmi Apple satıcısı zaten. Rahatlıkla alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı