Üniversite için 8000 TL laptop önerisi

ZacbemS

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, üniversite için laptopa ihtiyacım var ve 8000 TL civarı bütçem var. Ne önerirsiniz? Adobe programları benzeri programlar kullanmayacağım. Günlük laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
LENOVO V15 G2 82KD0041TX Ryzen 3-5300U 8 GB 256 GB 15.6" Bununla küçük çaplı oyunlar bile oynayabilirsin. CPU içerisindeki dahili GPU aynı segmentteki intele göre daha güçlü. APU bir işlemci. Bence 500 tl fark ile AMD işlemcili laptopu almalısın. Lenovo Ideapad 3 Intel Core i3 1115G4 8GB 256GB bu da intel işlemcili olan 8 bin TL'lik laptop önerim.
Çok fazla oyun için almıyorum arada oynarım ama daha çok taşınabilirlik istiyorum.

çok fazla oyun için almıyorum arada oynarım ama daha çok taşınabilirlik istiyorum
Taşınabilirlik konusunda bir sıkıntı yaşamazsın. Bu cihazlar yaklaşık olarak aynı ağırlıkta. Ve oyun bilgisayarları kadar ağır değiller. Önerdiğim cihaz da oyun bilgisayarı değil, ama dediğim gibi o bahsettiğin oyunları ara sıra oynayabilmen için önerdiğim 5300U içeren cihaz işini görecektir. Oyundan kastım, League of Legends tarzı oyunlar. Fazlasını zaten oynatmaz. Ama bir çok güçlü oyunu düşük çözünürlükte Low ayarlarda bile olsa oynayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Taşınabilirlik konusunda bir sıkıntı yaşamazsın. Bu cihazlar yaklaşık olarak aynı ağırlıkta. Ve oyun bilgisayarları kadar ağır değiller. Önerdiğim cihaz da oyun bilgisayarı değil, ama dediğim gibi o bahsettiğin oyunları ara sıra oynayabilmen için önerdiğim 5300U içeren cihaz işini görecektir. Oyundan kastım, League of Legends tarzı oyunlar. Fazlasını zaten oynatmaz.
Anladım teşekkür ederim.

Taşınabilirlik konusunda bir sıkıntı yaşamazsın. Bu cihazlar yaklaşık olarak aynı ağırlıkta. Ve oyun bilgisayarları kadar ağır değiller. Önerdiğim cihaz da oyun bilgisayarı değil, ama dediğim gibi o bahsettiğin oyunları ara sıra oynayabilmen için önerdiğim 5300U içeren cihaz işini görecektir. Oyundan kastım, League of Legends tarzı oyunlar. Fazlasını zaten oynatmaz. Ama bir çok güçlü oyunu düşük çözünürlükte Low ayarlarda bile olsa oynayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca daha önce N11'den alışveriş yapmadım ve diğer sitelerle arasında yaklaşık 500 tl fark var. Dolandırılmam değil mi? Çok fazla yorum da yok.

Son düzenleme:
Anladım teşekkür ederim.

Ayrıca daha önce N11'den alışveriş yapmadım ve diğer sitelerle arasında yaklaşık 500 tl fark var. Dolandırılmam değil mi? Çok fazla yorum da yok.
Haklısın, pek güvenilir bir satıcı değil sanırım. 8.9 puanı var. https://www.ciceksepeti.com/lenovo-...edium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme& buradaki satıcı Teknoraks. Bu satıcı diğer sitelere de yüklemiş ürünü biraz yüksek fiyatlardan. Amazon.tr'de de mevcut. 9,8 puanı var. Bu linkteki satıcı daha güvenilir sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı