Üniversite için Acer Aspire 3 A315-24P-R1x3 alınır mı?

Bütçe
6000-12000
Bilgi için teşekkür ederim hocam Allah'a emanet olun.

@Niksi hocam merhaba nasılınız daha hala laptop alamadım :D halen araştırma yapıyorum.
Linkteki laptopu elden almayı düşünüyorum. Alınır mı? Hocam?

İyi gibi. Yeni konu açıp destek isterseniz daha verimli olacaktır.

Hocam yeni konu açtım kimse cevap vermedi maalesef.

Eğer çift kanal RAM yapabiliyorsan güzel cihaz. İşlemcisi hoşuma gitti. Panel cinsi belirtilmemiş sanrıım. IPS panel ise güzel. İşlemcisini beğendim. Alınabilir. Tabii şu an piyasa ne durumda bilmiyorum, bu fiyata daha iyisi var mıdır bilemiyorum. Ama cihaz hoş duruyor.

Eğer çift kanal RAM yapabiliyorsan güzel cihaz. İşlemcisi hoşuma gitti. Panel cinsi belirtilmemiş sanrıım. IPS panel ise güzel. İşlemcisini beğendim. Alınabilir. Tabii şu an piyasa ne durumda bilmiyorum, bu fiyata daha iyisi var mıdır bilemiyorum. Ama cihaz hoş duruyor.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam Allah nasip ederse inşallah alacağım kendinize iyi bakın hocam Allah'a emanet.

@Niksi hocam merhaba dünkü attığım laptop tükenmiş.
Son olarak bu laptopu buldum alınır mı hocam sizce. Vallahi hocam çok soru sordum kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Cevabınız için teşekkür ederim hocam Allah nasip ederse inşallah alacağım kendinize iyi bakın hocam Allah'a emanet.

@Niksi hocam merhaba dünkü attığım laptop tükenmiş.
Son olarak bu laptopu buldum alınır mı? Hocam sizce. Vallahi hocam çok soru sordum kusura bakmayın.

Panel türü yine yazmıyor ama cihaz zaten diğeri ile aynı. Ayrıca 16 GB RAM da yapılabiliyormuş.

Geri
Yukarı