Üniversite için banka kartı önerisi

MRainb0w

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-10105F - 16GB Ram - 1660Ti
Yakın zamanda üniversite öğrencisi olacağım için artık bir banka kartı çıkartmam gerektiğine karar verdim ama hangi bankadan çıkartacağım konusunda net bir karar veremedim. Öncelik verdiğim 2 tane kart bulunuyor: Yapı Kredi ve Enpara. Enpara'ya kolay sahip olabileceğimi düşünüyorum ama Yapı Kredi'ye gittiğimde öğrenci belgesi olmadan bana direkt olarak Tlcard çıkartırlar mı, emin olamadım. Bu bankaların yanında önerebileceğiniz bir yer varsa yorumlarda belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
VakıfBank'in taraftarli kartı iyidir. 2.5 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun olduğu zaman diğer bankalara göre şubelerin çoğu güzel şekilde ilgileniyorlar. Kimliginizle ve bir buyunuguzle gitmeniz yeterli.

Yapı Kredi TLCard kullanan birisi olarak söylüyorum , direkt olarak gidip alman çok kolay. Eğer şubeye gidip alacak vaktin yoksa internet üzerinden alabileceğin online hesap açtırma diye bir sistemleri var. Ona bakabilirsin.

Okulunuz hangi banka ile iş yapıyorsa o bankadan almanızı tavsiye ederim. Bu sayede okul işlerinizi de kolayca halledebilirsiniz.

Yakın zamanda üniversite öğrencisi olacağım için artık bir banka kartı çıkartmam gerektiğine karar verdim ama hangi bankadan çıkartacağım konusunda net bir karar veremedim. Öncelik verdiğim 2 tane kart bulunur: Yapı Kredi ve Enpara. Enpara'ya kolay sahip olabileceğimi düşünüyorum ama Yapı Kredi'ye gittiğimde öğrenci belgesi olmadan bana direkt olarak Tlcard çıkartırlar mı, emin olamadım. Bu bankaların yanında önerebileceğiniz bir yer varsa yorumlarda belirtirseniz sevinirim.
Ailen yada sana para yollayacak birisi var ise onunla aynı bankadan aç. Hem EFT'yi yarım saat beklememiş olursun. Hem de bazı bankalar Havale ücreti almıyor. Hem de hafta sonu gibi mesai saatleri dışında da para yollayabilirler.

Yakın zamanda üniversite öğrencisi olacağım için artık bir banka kartı çıkartmam gerektiğine karar verdim ama hangi bankadan çıkartacağım konusunda net bir karar veremedim. Öncelik verdiğim 2 tane kart bulunuyor: Yapı Kredi ve Enpara. Enpara'ya kolay sahip olabileceğimi düşünüyorum ama Yapı Kredi'ye gittiğimde öğrenci belgesi olmadan bana direkt olarak Tlcard çıkartırlar mı, emin olamadım. Bu bankaların yanında önerebileceğiniz bir yer varsa yorumlarda belirtirseniz sevinirim.
Okul kantininiz hangi kartı kullanıyorsa onu alın. Hem de daha ucuza kantinden alışveriş yaparsınız bu sayede

Yapı Kredi TLCard kullanan birisi olarak söylüyorum , direkt olarak gidip alman çok kolay. Eğer şubeye gidip alacak vaktin yoksa internet üzerinden alabileceğin online hesap açtırma diye bir sistemleri var. Ona bakabilirsin.
Bir işte çalışmıyorum şu anlık bir öğrenci belgemde yok şubeye gittiğimde TLCard çıkartmak istiyorum dediğimde kolaylık sağlayıp çıkartırlar mı?

Geri
Yukarı