Üniversite için dizüstü bilgisayar önerisi

Stay High

Hectopat
Daha fazla  
Canlı dersler, basit ofis programları, gündelik işleri halledebileceğim, yanımda taşıyabileceğim; iki sene sonrasında da rahatlıkla elimden çıkartabileceğim bir dizüstü bilgisayar aramaktayım. Oyun, ağır yazılımlar ya da ekran kartı gerektirecek şeyler için kullanmayacağım. Aklımda giriş seviyesi bir Mac almak var. Yorumlarınızı bekliyorum. (bütçe sıkıntı değil.)

Canlı dersler, basit ofis programları, gündelik işleri halledebileceğim, yanımda taşıyabileceğim; iki sene sonrasında da rahatlıkla elimden çıkartabileceğim bir dizüstü bilgisayar aramaktayım. Oyun, ağır yazılımlar ya da ekran kartı gerektirecek şeyler için kullanmayacağım. Aklımda giriş seviyesi bir Mac almak var. Yorumlarınızı bekliyorum. (bütçe sıkıntı değil.)

MacBook Air M1 16 256.

Eğer ileride satmayı düşünüyorsanız oyun bilgisayarı daha mantıklı bence. Bu durumda sade olan bir tane alabilirsiniz. Örnek HP Victus 16 serisi gibi bir laptopu elden çıkarmak da fazla zorlanmazsınız diye düşünüyorum. Üstelik gündelik hayattada gayet yeterli kalır.

İkinci elde Mac'lerin değeri daha fazla oluyor diye düşünüyorum, bence M1 Mac alın bütçeyi fazla zorlamadan.
Bütce çok sıkıntı değil. M1 Mac'ı ileride elimden çıkartmam kolay olur mu ? Giriş seviye olduğu için soruyorum.

Oyun oynamayacaksanız MacBook en ideali olacaktır. Intel işlemcili olanları almadığınız sürece.
Model olarak öneriniz var mı ?

Bütce çok sıkıntı değil. M1 Mac'ı ileride elimden çıkartmam kolay olur mu ? Giriş seviye olduğu için soruyorum.

Model olarak öneriniz var mı ?
Kolay olur, alıcı illa çıkar.

Geri
Yukarı