Üniversite için kasa vs laptop

Hangi bölümü okuduğunuza bağlı. Bilgisayar mühendisliğinde kodlama, veri tabanları, web sitesi tasarımı, bilgisayar ağları (packet tracer) gibi laptopun zorunlu olduğu dersler mevcut. Hatta bizim bölümde oyun yaptığımız dersimiz bile oldu. (grafik tasarım dersi.)

Peki benim laptopum bunlara uygun mu?

Peki benim laptopum bunlara uygun mu?

Evet uygun. Dediğim gibi sizin cihazınızdan çok daha kötü özelliklere sahip laptop ile bu dediklerimin hepsini yaptım. Ayrıca sizin laptopunuzun özelliklerinde ve hatta daha kötü özelliklerde laptopu olan arkadaşlarım da mevcut ve onların da şikayeti yok. Hafif oyunlarda da sorun yaşamazsınız ben üniveriste dersliğinde (ders sırasında değil tabii ki ama derste oynayanlar da var :) ) ve kantininde üniversite interneti ile CS:GO oynuyordum.

Evet uygun. Dediğim gibi sizin cihazınızdan çok daha kötü özelliklere sahip laptop ile bu dediklerimin hepsini yaptım. Ayrıca sizin laptopunuzun özelliklerinde ve hatta daha kötü özelliklerde laptopu olan arkadaşlarım da mevcut ve onların da şikayeti yok. Hafif oyunlarda da sorun yaşamazsınız ben üniveriste dersliğinde (ders sırasında değil tabii ki ama derste oynayanlar da var :) ) ve kantininde üniversite interneti ile CS:GO oynuyordum.

MacBook uyar mı bu programlara.
Sahip olduğun laptop gayet yeterli, kasa bir işine yaramaz bu seviyede.

Kasa biraz da oyun için hocam.
Sahip olduğun laptop gayet yeterli, kasa bir işine yaramaz bu seviyede.

MacBook uyar mı bu programlara.

Çoğu uyuyor uymayanları da hoca ile görüşüp aynı işi gören farklı programlar ile halledebiliyorsun fakat bu durumda program farklı olduğu için dersi takip etmen biraz zor olabiliyor. Oyun konusunda bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı