Üniversite için laptop almak mantıklı mıdır?

Bütçe
12K

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Arkadaşlar üniversite için laptop almak mantıklı mıdır? Evde yeni aldığım PC var ama fakültede ders çalışmak olsun, gündelik kullanım olsun iş görür diye düşünüyorum. Hem bazen canlı derslere okulda telefonumdan girmek zorunda kalıyorum. Sizce mantıklı mıdır bu fikir? Aklımda Huawei Matebook D15 var.

Ben aldım şahsen çok mantıklıydı. Her işimi görüyorum okulda, kafede, evde her yerde. Almanı tavsiye ederim.

Ben aldım şahsen çok mantıklıydı. Her işimi görüyorum okulda, kafede, evde her yerde. Almanı tavsiye ederim.

Hocam kendim Fiba banka kredisi ile öderim diye düşünüyorum KYK kredisi ile ama ailem büyük ihtimal zaten evde PC var neden aldın diye bir sürü sorun yaratacaktır. Ama bir yandan da almak çok mantıklı geliyor bana.

Mantıklı ancak pili uzun gitmeli, hafif olmalı ve 15.6 inçten büyük olmamalı bana göre.

Aklımda bulunduracağım hocam.

Mantıklı. Halihazırda güçlü bir sisteme sahipseniz hafif ve pil ömrü uzun olan bir laptop alabilirsiniz. Aynı şekilde 2. El temiz macbooklara bakabilirsiniz. Bir de kullanım alanınıza göre ipad (klavye ve kalem ile) alabilirsiniz.

Arkadaşlar üniversite için laptop almak mantıklı mıdır? Evde yeni aldığım PC var ama fakültede ders çalışmak olsun, gündelik kullanım olsun iş görür diye düşünüyorum. Hem bazen canlı derslere okulda telefonumdan girmek zorunda kalıyorum. Sizce mantıklı mıdır bu fikir? Aklımda Huawei Matebook D15 var.
Bu aslında bölüme bağlı mesela tıp falan okuyorsan ipad güzel olabilir. Mühendislik falan okuyorsan bahsettiğin laptop(oyun oynamayacaksan) hayli hayli işini görür. Hiçbir bölümde masaüstü iyi gitmez onuda söyleyeyim.

Hocam kendim Fiba banka kredisi ile öderim diye düşünüyorum KYK kredisi ile ama ailem büyük ihtimal zaten evde PC var neden aldın diye bir sürü sorun yaratacaktır. Ama bir yandan da almak çok mantıklı geliyor bana.

Aklımda bulunduracağım hocam.
Almak mantıklı zaten, iyi araştırıp al.

Bilgisayar günümüzde artık zorunlu bir ihtiyaç, zira her türlü işinizi görebiliyorsunuz.

9k bandında şu laptopu tavsiye ederim. Hem şık hem de pili diğer gaming tarzı laptoplara daha iyi.

Bakacam hocam teşekkürler

Almak mantıklı zaten, iyi araştırıp al.
Tamamdır

Evdekini satın hocam.
Olmaz hocam Evdekini 2 ay önce topladım .

Mantıklı. Halihazırda güçlü bir sisteme sahipseniz hafif ve pil ömrü uzun olan bir laptop alabilirsiniz. Aynı şekilde 2. El temiz macbooklara bakabilirsiniz. Bir de kullanım alanınıza göre ipad (klavye ve kalem ile) alabilirsiniz.
Ipad mantıklı geldi bana da .

Yeni konular

Geri
Yukarı