Render için U serisi işlemci almak mantıklı mıdır?

Video maksimum 10 dk falan derslerle ilgili 1080P yeterlidir. Photoshop orta kalite resim yapıp kaydedeceğim Word 10 20 sayfalık yazı yazacağım. Yeterli midir önerimdeki ASUS?
Yeterlidir. 10 dakikalık render için ortalama 10-15 dakika kadar beklersin gibi geliyor ama bence çok uzun bir süre değil.

Ben olsam ASUS seçerdim performans bazında baktığımızda. Çekirdek sayısı fazla olduğu için renderda diğer işlemcilerden daha iyi iş çıkaracaktır diye tahmin ediyorum. Pil ömrüyle ilgili bilgiyi pek anlayamadım ama zaten Windows 10 Home 64 Bit işletim sistemiyle geliyor; gerektiğinde pil tasarrufu moduna alıp kullanırsınız.

Oyun oynama gibi bir hedefiniz varsa gösterdiğiniz hiçbir bilgisayarın iyi performans göstermeyeceğini belirteyim. Şimdiden hayırlı olsun.

Bende i5 8265U işlemci var gayet iyi oyun oynatıyor ekran kartımda 4 GB MX130 CS:GO'da 140 falan alıyorum onun dışında GTA 5 gibi oyunları çok rahat oynatıyor
Belki eski nesil u serisi işlemciler çok düşük performans verebilir ama ön yargı ile bakmamak lazım bir de mesela şu ekran kartı 6 GB çok iyi oynatır denmemeli biraz araştırın

Geri
Yukarı