Üniversite için laptop önerisi

laylaylayd

Femtopat
Merhaba, oyun oynamıyorum ama Google Meet’te ve online sınavlarda kasmayacak bir laptopa ihtiyacım var ve beni birkaç sene idare etse iyi olur. Notlar dışında bir şey yüklemeyeceğim büyük ihtimalle. Laptoptan kesinlikle anlamıyorum... O yüzden dediklerinizi çok anlamazsam lütfen kızmayın şimdiden teşekkür ederim. :)

Sıfır olarak 2000 TL bandında bir cihaz işinizi görür.
Sıfır olarak 2000 TL bandında olan cihazların ben sorunlu olacağını düşünüyorum. Şayet adam Windows 10 yüklediği bilgisayara 4 GB RAM koyuyor. Bütçe söylerse daha iyi yardımcı oluruz. Ha 2000 TL ye sağlam laptop var mıdır ? Vardır.

A101'e gelen Lenovo bilgisayar işinizi görür.

Bütçeniz nedir?
bütçem yaklaşık 3000 tl
Huawei Notebooklara bakın derim.
internetten sipariş etmeye biraz çekiniyorum çünkü nereler güvenilir bilmiyorum bu markayı da bilinen yerlerde göremedim maalesef
Huawei Matebook D14 ya da Huawei Matebook 13 hafiflik, batarya, kullanım ömrü olarak ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar.
Bütçemi biraz aştı bunlar :/
A101'e gelen Lenovo bilgisayar işinizi görür.
bu ürün hakkında yorumları okudum çoğu insan günlük işlerde kasacağını söylediği için vazgeçtim

2019'da Hepsiburada'dan 1600 TL’ye okuldaki yazılım dersleri için aldığım HP notebook gibi bir laptop günümüzde bazı yerlerde 2800 TL bulan fiyatları var benzer özellikli laptop HP RB009NT.

Aldığım cihaz HP RB006NT.

AMD A6 9220 stok hız 2.5 GHz Turbo 2.9GHz 2 çekirdeli işlemci.
4 GB DDR4 RAM.
Lisanslı Windows 10.
15”6 inç.
500GB HDD.
2 Adet USB 3.0 1 adet 2.0 HDMI portu CD ROM mevcuttu 150 TL ye hepsiburadadan kingston A400 SSD takmıştım bayağı hızlanmıştı şimdi kardeşim ders işleri için kullanıyor ve iş görüyor.

Laptopun dış yüzeyindeki dokusu bile RB009NT ile aynı Teknosa'da bakmıştım.

Geri
Yukarı