Üniversite için Laptop Önerisi

Çok pahalı ve Monster ile karşılaştırdığımda baya kötü f/p olarak
Bir de şöyle desem
Abra A5 V15.2(6,200TL) Alsam Ps4'ü satmasam böyle mantıklı olur mu sizce ?
Olur fakat dediğim gibi Macbook Air üniversiteye gidecek biri için bence daha mantıklı. Basit oyunları da oynatır diye düşünüyorum. Matebook 13'de bakabilirsiniz.

Olur fakat dediğim gibi Macbook Air üniversiteye gidecek biri için bence daha mantıklı. Basit oyunları da oynatır diye düşünüyorum. Matebook 13'de bakabilirsiniz.
Bu yeni çıkan macbook air' mi? hiç kullanmadığımdan anlamıyorum mac'ler den

Üniversitedesin, bölümünü tam olarak yazmamışsın, örneğin ben grafik tasarım okuyorum ve neredeyse her alanında mac kullanılıyor o yüzden buda önemli bir tercih sebebi fakat ben kesinlikle durumun varsa mac tavsiye ediyorum.

Üniversitedesin, bölümünü tam olarak yazmamışsın, örneğin ben grafik tasarım okuyorum ve neredeyse her alanında mac kullanılıyor o yüzden buda önemli bir tercih sebebi fakat ben kesinlikle durumun varsa mac tavsiye ediyorum.
Mühendislik okuyorum. Grafik tasarım ile sadece derslerde kullanıyorum. Daha çok visual stdudio, sublimeText, ayrıca kendim oyun geliştirmek istediğim için eu4-unity vb. kullanıyorum. Mac almak çok istiyorum ama air'ler çok düşük geldi güç bakımından ve o kadar paraya onu almak istemiyorum açıkcası

Monster önermiyorum. Memnun kalan olsa da, markayı kötülemek istemesemde, yakın çevremde monster alanlarda hep bir problem oldu malesef. Bazı kronik sorunları mevcut olabiliyor. Benim şahsi düşüncem.
Ona şansızlık denir üründe sıkıntı yok monster'ı çok uzun yıllarca kullanıp sıkıntı yaşamayan insanlar çok var ayrıca sıkıntı oluyorsa kullanıcı hatasından olabilir herşey üreticiden kaynaklanmaz çevrenizdekilerin aldığı modelde sıkıntı olabilir belki ama o ürünleri test edip üretiyorlar yani tamamen şansızlık.

Mühendislik okuyorum. Grafik tasarım ile sadece derslerde kullanıyorum. Daha çok visual stdudio, sublimeText, ayrıca kendim oyun geliştirmek istediğim için eu4-unity vb. kullanıyorum. Mac almak çok istiyorum ama air'ler çok düşük geldi güç bakımından ve o kadar paraya onu almak istemiyorum açıkcası
Bizede öyle geliyor fakat sağlam cihazlar gerçekten sadece depolama alanını arttırmak yetiyor. Dediğim gibi bizde genelde Mac kullanılıyor o yüzden Mac'a alışmak önemli ona göre tercihini yap.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı