Üniversite kayıtlarında kimlikte imza olmaması sorun olur mu?

ibrahim413

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kimliğimi en son ortaokul zamanlarında güncellemiştim. Hala geçerliliği var 2030'a kadar. O zamanlar 14-15 yaşında oluğum için kimliğim için benden.
Parmak izi veya imza alınmadı. Geçen ay 18 oldum ve yakında üniversiteye gideceğim. Acaba üniversite kayıtlarında veya normal hayatta, kimliğimdeki bu eksik bana herhangi bir sorun çıkartır mı?

Not: Şu anda kimliği güncelleyecek vesikalık çektiremiyorum. O yüzden güncelleyemiyorum.

Abiciğim büyük ihtimalle sıkıntı olmaz en kötü sonra teslim etmeni isterler lakin şöyle bir şey var artık çocuk değilsin, yetişkin bir bireysin. Jandarma çevirir o olur bu olur genelde dikkat etmezler ama birisinin dikkat edesi tutar. Randevu ve fotoğraf çekinme dahil toplasan 1 saatlik bir iş yani gidip yaptırmanı öneririm.

Abiciğim büyük ihtimalle sıkıntı olmaz en kötü sonra teslim etmeni isterler lakin şöyle bir şey var artık çocuk değilsin, yetişkin bir bireysin. Jandarma çevirir o olur bu olur genelde dikkat etmezler ama birisinin dikkat edesi tutar. Randevu ve fotoğraf çekinme dahil toplasan 1 saatlik bir iş yani gidip yaptırmanı öneririm.

Haklısınız, fakat bulunduğum ilçe küçük bir ilçe olduğundan dolayı burada vesikalık çekinemiyorum.
En yakın zamanda yaptırmaya çalışacağım.

Geri
Yukarı