Üniversite öğrencisiyim zor durumdayım

Arkadaşlar manevi desteğiniz için teşekkürler, fakat maddi boyutta herhangi hiçbir destek gelmedi maalesef. Olsun, inşallah bişeyler çıkar. Yaşadıklarımın hepsini belgeleyebilirim; cimerden şikayetlerimi, kyk borcumun, vergi dairesindeki borçların, üniversite öğrenci belgemi vs yardım etmek isteyen kişilere ekran resimlerini alıp atabilirim. Özelden ulaşmak isteyen arkadaşlara mailimi yazıyorum aşağıda, belirtmeleri yeterli
Mail atarsan yardımcı olucam mesaj atılamıyor burda.

Bir belediye başkanına vesaire ulaşmaya çalışın. Arayın mail atın en son belediye binasına gidin çalışmak istediğinizi söyleyin durumunuzu anlatın kaymakamlık valiliğe vs bakın. Okulunuzdaki hocalarınızla iletişime geçin konuşun durumunuzu anlatın.
Hocam cidden yardım etmek isterdim fakat bende sistemi yeni topladım.
Maşallah. O sistemle KOÇ holding yönetiyorsunuz galiba.
Arkadaşlar manevi desteğiniz için teşekkürler, fakat maddi boyutta herhangi hiçbir destek gelmedi maalesef. Olsun, inşallah bişeyler çıkar. Yaşadıklarımın hepsini belgeleyebilirim; cimerden şikayetlerimi, kyk borcumun, vergi dairesindeki borçların, üniversite öğrenci belgemi vs yardım etmek isteyen kişilere ekran resimlerini alıp atabilirim. Özelden ulaşmak isteyen arkadaşlara mailimi yazıyorum aşağıda, belirtmeleri yeterli
Arkadaşla iletişime geçtiniz mi?

Bu nasreddin montajını yapmakta haklılarmış.2002 göndermesinde özellikle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu anda ülkeyi adam gibi yönetecek bir babayiğit yok maalesef.

Haklısın Şu anki iktidarın hizmeti bu kadarsa diğer partiler ülkeyi yıkar.
2002 öncesine döner ülke.

Son düzenleme:
Arkadaşlar manevi desteğiniz için teşekkürler, fakat maddi boyutta herhangi hiçbir destek gelmedi maalesef. Olsun, inşallah bişeyler çıkar.
Hiç samimi gelmedi yazdıkların.

25 yaşında adamsın, gerçekten madden bu kadar zor durumda olsan gidip en kötü işte çalışıp günlük 70-80 lira kazanırsın, yine kimseye eyvallah demezsin. Ben de yaşadım, ben de geçtim o öğrencilik sıralarından, bilirim ve anlarım herkesin ne yazdığından neye ihtiyacı olduğunu.

Forum köşelerinde yardım istemek yerine kendi ilacınız kendiniz olun, en büyük kurtarıcınız yine kendinizdir.

Hiç samimi gelmedi yazdıkların.

25 yaşında adamsın, gerçekten madden bu kadar zor durumda olsan gidip en kötü işte çalışıp günlük 70-80 lira kazanırsın, yine kimseye eyvallah demezsin. Ben de yaşadım, ben de geçtim o öğrencilik sıralarından, bilirim ve anlarım herkesin ne yazdığından neye ihtiyacı olduğunu.

Forum köşelerinde yardım istemek yerine kendi ilacınız kendiniz olun, en büyük kurtarıcınız yine kendinizdir.
Hocam belki alakasız gelebilir ancak, cesaret eksikliğinin ilacı nedir ve talih dediğimiz şey cesur olanın yanındamıdır sizce ?

Geri
Yukarı