Çok zor durumdayım ne yapacağımı bilmiyorum

Makaleler
4
Yer
Ankara
Dostlar merhaba. Akşam akşam ağlamalık oldum sizi de rahatsız ediyorum kusura bakmayın.

Bugün konu kardeşim. İyice yoldan çıkmaya başladı. 7. sınıf normalde. Çalışkan bir kız, ben takdir alacağından emindim ama teşekkür aldı düşük bir ortalama ile. Ortalamayı geçtim anneme sürekli yalan söylemeye başlamış. Hepsini bugün yakaladım. Ellerinde yaralar vardı, sıra kesti dedi ben de kardeşimin Instagram'ına ulaştım ve bir arkadaşıyla konuşmaları gördüm. Yok onla yaptım çok zevkli oldu, anneme de sıra çiziği falan dedim demiş. Çok kötü oldum, mesajları anneme gösteremedim. Annem zaten hasta, yıkılır, 2 sene önce ölümden döndü hatta hayatta olduğuna doktor bile şaşırmıştı öyle söyleyim. O yüzden anneme söyleyemiyorum. Babam da bu erkek mevzularında çok sinirli olduğu için babama da bir şey söylemedim. Babamın da sağlığı pek iyi değil çünkü ona da bir şey olur diye çok korkuyorum ama benim de yaşım sadece 16.

Ne yapabilirim bilmiyorum. Daha çok şey var? Örneğin bir erkek yazmış yok senin adını çıkartırım diye o çocuğa da yazacağım birazdan kendi hesabımdan. Bu konuda çok yalnız kaldım, aile büyüklerine bile danışamıyorum korkumdan. Lütfen bana yardım edin, akıl verin dostlar lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba. Akşam akşam ağlamalık oldum sizi de rahatsız ediyorum kusura bakmayın.

Bugün konu kardeşim. İyice yoldan çıkmaya başladı. 7. sınıf normalde. Çalışkan bir kız, ben takdir alacağından emindim ama teşekkür aldı düşük bir ortalama ile. Ortalamayı geçtim anneme sürekli yalan söylemeye başlamış. Hepsini bugün yakaladım. Ellerinde yaralar vardı, sıra kesti dedi ben de kardeşimin Instagram'ına ulaştım ve bir arkadaşıyla konuşmaları gördüm. Yok onla yaptım çok zevkli oldu, anneme de sıra çiziği falan dedim demiş. Çok kötü oldum, mesajları anneme gösteremedim. Annem zaten hasta, yıkılır, 2 sene önce ölümden döndü hatta hayatta olduğuna doktor bile şaşırmıştı öyle söyleyim. O yüzden anneme söyleyemiyorum. Babam da bu erkek mevzularında çok sinirli olduğu için babama da bir şey söylemedim. Babamın da sağlığı pek iyi değil çünkü ona da bir şey olur diye çok korkuyorum ama benim de yaşım sadece 16.

Ne yapabilirim bilmiyorum. Daha çok şey var? Örneğin bir erkek yazmış yok senin adını çıkartırım diye o çocuğa da yazacağım birazdan kendi hesabımdan. Bu konuda çok yalnız kaldım, aile büyüklerine bile danışamıyorum korkumdan. Lütfen bana yardım edin, akıl verin dostlar lütfen.
Kardeşinizin babası olun hocam. Allah yardım etsin. Çocuğa yazmak yerine bir yerde yakalayın bi temiz fırçalayın orman çocuğunu. Anca böyleleri ormanda olur.

Bir abi olarak kardeşini korumak senin elinde, annen baban günün yorgunluğundan pek takip edemez sen takip edeceksin. O çocuk kimse mesaj at bir yere çağır insan gibi konuş oda çocuk dövmeye falan kalkma.

Dostlar merhaba. Akşam akşam ağlamalık oldum sizi de rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Bugün konu kardeşim iyice yoldan çıkmaya başladı 7. sınıf normalde çalışkan bir kız ben takdir alacağından emindim ama teşekkür aldı düşük bir ortalama ile ortalamayı geçtim anneme sürekli yalan söylemeye başlamış. Hepsini bugün yakaladım ellerinde yaralar vardı sıra kesti dedi bende kardeşimin Instagram'ına ulaştım ve bir arkadaşıyla konuşmaları gördüm. Yok onla yaptım çok zevkli oldu anneme de sıra çiziği falan dedim demiş. Çok kötü oldum mesajları anneme gösteremedim annem zaten hasta yıkılır 2 sene önce ölümden döndü hatta hayatta olduğuna doktor bile şaşırmıştı öyle söyleyim. O yüzden anneme söyleyemiyorum. Babam da bu erkek mevzularında çok sinirli olduğu için babama da bir şey söylemedim, söyleyemedim babamın da sağlığı pek iyi değil çünkü ona da bir şey olur diye çok korkuyorum ama benim de yaşım sadece 16 ne yapabilirim bilmiyorum. Daha çok şey var örneğin bir erkek yazmış yok senin adını çıkartırım diye o çocuğa da yazacağım birazdan kendi hesabımdan. Bu konu da çok yalnız kaldım aile büyüklerine bile danışamıyorum korkumdan. Lütfen bana yardım edin akıl verin dostlar lütfen.

Babasıymış gibi davranmalısın. Karşına alıp her şeyi konuşmalısın. Duygusala bağlayıp yapmalısın yoksa tehditle falan akıllanacağını sanmam.

O çocuğa yazmayın kenarda bir yerde adamakıllı dövün.

Polise gitmelisiniz bence.

Kardeşin mazoşist kanka anlamadım ki?

Ben de bilmiyorum ya, yemin ederim o mesajları atanın kardeşim olduğuna inanasım gelmiyor.
Babasıymış gibi davranmalısın. Karşına alıp her şeyi konuşmalısın. Duygusala bağlayıp yapmalısın yoksa tehditle falan akıllanacağını sanmam.

O çocuğa yazmayın kenarda bir yerde adamakıllı dövün. Bir de kaç yaşındasınız?
16.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı