Üniversite muafiyet sınavını geçmek zor mu?

• Konuyu başlatan leonk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 1B

leonk

Yoctopat
Merhaba bu sene atüde İngilizce makine mühendisliği bölümünü kazandım ve hazırlık okuyorum şu an ama ilk dönem notlarım kötü bu yüzden muafiyet sınavına kaldım gibi muafiyet sınavının tarihi Temmuz'un ortaları aşağıda attığım linkte muafiyet sınavına bakarak sizce güzel bir çalışmayla rahat bir şekilde bu muafiyet sınavı geçilir mi sizce zor mu seviyesi normal mi? Attığım örnek muafiyet sınavına bakar mısınız Sıfırdan çalışmayı düşünüyorum
Not:hazırlık sınfı b1'de bitiyor o yüzden b1 sınavına gireceğim

Bizim üniversitenin(atünün)Örnek Muafiyet Sınavı: https://yadyo.atu.edu.tr/#!/sayfa/154/342/ea7c414c-697e-4a61-8494-a17dafa5dce6/

Son düzenleme:
Link ne güzelmiş öyle. Başka sitelerde gezmeyi çok seviyorsunuz herhalde. Oradaki yanıtlar sizi tatmin etmedi sanırım.

Bakmaya gerek yok. Adamlar B1, C1 diye belirtmiş. Senden B1 olanı geçmeni istiyorlarsa gayet kolay. Düzgün bir bilgisayar mühendisi için hiçbir şey o. C1 işin zorlaştığı yer.

Sınava bakınca başta zor geldi. Öyle bir kutucuk içine almışlar ki 6 şık var sandım.
3 şıklı sınav C1 sınavı olsa bile sallayarak geçilir.

Senden B1 olanı geçmeni istiyorlarsa gayet kolay.

Hocam bizim hazırlık B1'de bitiyor o yüzden B1 sınavına gireceğim ona çalışacağım seviyesi nasıl diye merak ediyordum

Oradaki yanıtlar sizi tatmin etmedi sanırım.

:) hayır hocam, sadece belki benimle aynı yoldan geçmiş birine denk gelirim diye oralardada açtım konu

Geri
Yukarı