Üniversite tutturup gidilmezse vergi yasasından faydalanılabilir mi?

mustafa535331

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben üniversite Aydin Banka bölümü tutturdum ve bölgesel olarak icime sinmedi. seneye mezuna kalmayi karar verdim ama simdi vergisiz telefondan da yararlanmak istiyorum acaba kaydimi silmesem telefon yasasi yururluge surdugu zaman dondursam mı? Okula gitmeyeceğim bu arada.

Vergisiz telefon şartlarını okudunuz mu tam bilememekle beraber sadece Türkiye'de üretilen telefon veya bilgisayarlar için vergi indirimi olmakta. Daha fazla detay öğrenmek isterseniz de şöyle bir video mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vergisiz telefon şartlarını okudunuz mu tam bilememekle beraber sadece Türkiye'de üretilen telefon veya bilgisayarlar için vergi indirimi olmakta. Daha fazla detay öğrenmek isterseniz de şöyle bir video mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne yani iPhone falan hayal mi oldu şimdi? Hani yarı fiyatına düşecekti? Şaşırmadım.

Ne yani iPhone falan hayal mi oldu şimdi? Hani yarı fiyatına düşecekti? Şaşırmadım.
Zaten hayaldi. Siyasete girmek istemiyorum ama bu şahıslardan milletin faydasına ne çıktı da bunun olacağını bekliyordu insanlar anlayamıyorum sanki herkes dün doğdu bu ülkede.

Açıkçası ilk başta bile inanmamıştım. Söz konusu eğer videoda anlatılan gibi olursa bilgisayarlar bile hayal oldu. Casper, monster harici bilgisayarlar indirime gitmeyecek anladığım kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı