Üniversitede sınıftaki kızdan hoşlanmak

Cok uc ornekler bunlar normalde disari cikip insanlara baksaniz ne soldaki kadar cekici ne de sagdaki kadar kotu birini gorursunuz.
Hiç farketmez bunlar sadece örnek,
Bi kız senin görüntünü beğenmiyorsa 500 sene uğraş seni arkadaş olarak görür.
Not:liseli ergenler bilmemeniz tabi normal
Herif evden çıkmıyor sanırsam, kendi kafasında kuruyor ve oynuyor.
17 yaşında benden çok daha tecrübelisin yani bu konuda öylemi

Dostum herkes çıkar için sever. Erkek cinsellik, güzellik seviyorsa kadında para, özgüven sever, karşılıklı yani, eğer başarısız isen annen bile seni dışlıyor. Kimse seni sen olduğun için sevmezki ? neden sevsin 8 milyar insan içinde. Fikirlerin vesaire çok mu zekice?

Denginde birini bul o zaman daha ne diyelim? 1/10 isen 1/10 kıza yürü gidipte herkesin aşık olduğu okulun popüler ortamcı kızına teklif ederseniz belki kabul eder yhaa diye böyle gelir forum sitelerinde takılırsınız saatlerce. Kendi bildiğini yapmaya devam et.
Okul biteli yıllar oldu benim öyle bişey yapamam ha lise yıllarındada yapmadım.

Hadi sorun bende diyelim diğer hiç olmamış insanlardamı sorunlu

@ahmetaydın1921hocam o çıkardan çok kriter oluyor. Herkesin kendi çapında kriterleri var da kimsenin sevgilisi yüzde yüzlük değil. Ve ortalama olanlarda yaşıyor. Benim mesela boyum uzun 187-188 falan ama müthiş bir artısını görmedim. Reddedenler çok oluyodu ki ısrar etsem muhtemelen ben de hakaret yerdim. Ama önüme bakınca illaki bakan da oluyor. 170-175 arası çok fazla arkadaşım da var sevgilisi olan ortalama tipte olup sevgilisi olmayan da var. İş genelde sosyal olmakta bitiyor sonrası yasa göre değişir. Genc yaşlarda tip ilerleyen yaşlarda para olabilir bunlar tabi ki önemli ama sevgilisiz bırakacak kadar değil. Her kızın elinde yüz tane milyarder veya model yok sonuçta imkan dahilinde olduğu kadar geliştirmek sonrasında da isi oluruna bırakmak en mantıklı1.87 boyunuzla boy fizik önemsiz dersiniz tabi benim yeşil gözlü kaslı arkadaşımda fizik önemsiz diyor çünkü konudan muzdarip değilsiniz mesela bu resimdeki adama sorsak oda yakışıklılık önemsiz der
1.87 boyunuzla boy fizik önemsiz dersiniz tabi benim yeşil gözlü kaslı arkadaşımda fizik önemsiz diyor çünkü konudan muzdarip değilsiniz mesela bu resimdeki adama sorsak oda yakışıklılık önemsiz der

Dostum herkes çıkar için sever. Erkek cinsellik, güzellik seviyorsa kadında para, özgüven sever, karşılıklı yani, eğer başarısız isen annen bile seni dışlıyor. Kimse seni sen olduğun için sevmezki ? neden sevsin 8 milyar insan içinde. Fikirlerin vesaire çok mu zekice?

Denginde birini bul o zaman daha ne diyelim? 1/10 isen 1/10 kıza yürü gidipte herkesin aşık olduğu okulun popüler ortamcı kızına teklif ederseniz belki kabul eder yhaa diye böyle gelir forum sitelerinde takılırsınız saatlerce. Kendi bildiğini yapmaya devam et.
1/10 kız istese 5/10 erkekle bile çıkar 1/10 erkeğin hiç bi şansı yok

Dosya Ekleri

• IMG_5364.jpeg
    IMG_5364.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Herif evden çıkmıyor sanırsam, kendi kafasında kuruyor ve oynuyor.
Evet internette fazla vakit geciriyor blackpill'in dibine vurmus.

Hem sorununuzu dile getiriyorsun hem de cozum uretmeye calisan insanlari tersliyorsunuz.Liseli falan da degilim universiteye gidiyorum.Neyse madem bu kadar cirkinsiniz ve goruntunuzu gelistirmek icin caba harcamak istemiyorsunuz daha once de dedigim gibi asiri derecede zengin olmaya calisin.

17 yaşında benden çok daha tecrübelisin yani bu konuda öylemi

Okul biteli yıllar oldu benim öyle bişey yapamam ha lise yıllarındada yapmadım.

Hadi sorun bende diyelim diğer hiç olmamış insanlardamı sorunlu

1.87 boyunuzla boy fizik önemsiz dersiniz tabi benim yeşil gözlü kaslı arkadaşımda fizik önemsiz diyor çünkü konudan muzdarip değilsiniz mesela bu resimdeki adama sorsak oda yakışıklılık önemsiz der

1/10 kız istese 5/10 erkekle bile çıkar 1/10 erkeğin hiç bi şansı yok
Saatlerce internetten yakışıklı erkek fotoğraflarına bakıp ağlıyormusun? atıp durma artık. Ayrıca 18 yaşında olsam bile senin gibi boşa yaşamıyorum, kendimi her an geliştiriyorum ki, 28'ime geldiğimde senin gibi forum sitelerinde ağlamamak için. Hem konu açıyorsun hemde insanlara liseli ergen diyorsun, senin kız arkadaşın olsa bile kullanılır, aldatılır bir kenara atılırsın zaten blackpill.

Tam bir umutsuz vakasın, buraya soru soruyorsan 12 yaş çocuk bile yanıtlayacaktır. Elime hiç kız eli değmedi hüüüğ diyorsun sonrada benden daha mı tecrübelisin diyorsun, zaman kaybısın. Gerçek hayatta karşılaşsak ve sen balkon penceresinden bakarken yanımdaki kızları görsen direkt içeri girip technopat'a konu açarsın :d Bu seferde benim fotoğrafımı atarsın artık. :DDDD

Son düzenleme:
@juken dediğine göre son 10 yılda 2 kızla konusmussun nasıl bu kadar emin olabiliyosun onu soruyorum aynı red yeme friendzone atmayı bizde yaşıyoruz ama orda durmuyoruz tiple çok alakası yok yakışıklı olup da kızlarla sürekli kanka kısmında kalan var aynı şekil ortalama olup da friendzone yiyen çok var. Kafa yapısı dememin ana sebebi bu işte.

Saatlerce internetten yakışıklı erkek fotoğraflarına bakıp ağlıyormusun? atıp durma artık. Ayrıca 18 yaşında olsam bile senin gibi boşa yaşamıyorum, kendimi her an geliştiriyorum ki, 28'ime geldiğimde senin gibi forum sitelerinde ağlamamak için. Hem konu açıyorsun hemde insanlara liseli ergen diyorsun, senin kız arkadaşın olsa bile kullanılır, aldatılır bir kenara atılırsın zaten blackpill.

Tam bir umutsuz vakasın, buraya soru soruyorsan 12 yaş çocuk bile yanıtlayacaktır. Elime hiç kız eli değmedi hüüüğ diyorsun sonrada benden daha mı tecrübelisin diyorsun, zaman kaybısın. Gerçek hayatta karşılaşsak ve sen balkon penceresinden bakarken yanımdaki kızları görsen direkt içeri girip technopat'a konu açarsın :d Bu seferde benim fotoğrafımı atarsın artık. :DDDD
Tecrübeden kastım yaşamak ve görmek anlamında

@juken dediğine göre son 10 yılda 2 kızla konusmussun nasıl bu kadar emin olabiliyosun onu soruyorum aynı red yeme friendzone atmayı bizde yaşıyoruz ama orda durmuyoruz tiple çok alakası yok yakışıklı olup da kızlarla sürekli kanka kısmında kalan var aynı şekil ortalama olup da friendzone yiyen çok var. Kafa yapısı dememin ana sebebi bu işte.
10 yılda 4 kere reddedildim 2 kızla konuştum demedim

Evet internette fazla vakit geciriyor blackpill'in dibine vurmus.

Hem sorununuzu dile getiriyorsun hem de cozum uretmeye calisan insanlari tersliyorsunuz.Liseli falan da degilim universiteye gidiyorum.Neyse madem bu kadar cirkinsiniz ve goruntunuzu gelistirmek icin caba harcamak istemiyorsunuz daha once de dedigim gibi asiri derecede zengin olmaya calisin.
Çaba harcamadığımı kim dedi ?
Küçükken çene geriliğinden ameliyat oldum ama fayda etmedi şu an gerilik baya ilerlediği için çok yüksek estetik parası isteniyor karşılayamam kulaklarımda ameliyata uygun değilmiş bu yaştan sonrada boyum uzamayacağına göre

Bir de bunlar türedi arkadaş cidden kafadan kontak şu saçma şeye inananların.
O tamamen saçmalık ama katıldığım iki noktası var fizik ve boyun yoksa bi hiçsin

Son düzenleme:
O tamamen saçmalık ama katıldığım iki noktası var fizik ve boyun yoksa bi hiçsin
Madem boy ve fizik yoksa bir hiçsin neden bugün parkta gördüğüm 1.70-75 adamların yanında kızlar varken 1.83 olan benim yanımda bir tane kız yoktu ? Boy ve fiziğe çok takıyorsunuz bence

Madem boy ve fizik yoksa bir hiçsin neden bugün parkta gördüğüm 1.70-75 adamların yanında kızlar varken 1.83 olan benim yanımda bir tane kız yoktu ? Boy ve fiziğe çok takıyorsunuz bence
Benim boyum 1.70 den daha kısa,
170-175 olup tipin iyise yine yırtarsın kötüyse kızı unut rüyanda görürsün

Son düzenleme:

Geri
Yukarı