Üniversitedeyken YKS'ye tekrar hazırlanılır mı?

yato00

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şu an hazırlık sınıfındayım ama istediğim bölümde değilim, yatay geçiş de yapamıyorum. Acaba kırık puanla tekrar mı denesem yoksa seneye lisans senesine mi bıraksam?

Sayısaldan eşite geçtiğim için edebiyat, tarih ve coğrafyaya sıfırdan başlayacağım. Bir tek matematik temelim var. Hedefim YBS ve 100 bin yapmak,bölüm revaçta olduğu için sırlaması aşırı yükseliyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben şu an hazırlık sınıfındayım ama istediğim bölümde değilim, yatay geçiş de yapamıyorum. Acaba kırık puanla tekrar mı denesem yoksa seneye lisans senesine mi bıraksam?

Sayısaldan eşite geçtiğim için edebiyat, tarih ve coğrafyaya sıfırdan başlayacağım. Bir tek matematik temelim var. Hedefim 100 bin yapmak.

Hocam size önerim AYT ağırlıklı çalışmanız. Yüksek sıralamalarda daha belirleyici oluyor. Örneğin ben bu sene 90 TYT 35 AYT ile 150k oldum sayısalda bir arkadaşım 45TYT 41 AYT ile 170k yapmış. TYT'de zaten bir temeliniz vardır.

Hocam size önerim AYT ağırlıklı çalışmanız. Yüksek sıralamalarda daha belirleyici oluyor. Örneğin ben bu sene 90 TYT 35 AYT ile 150k oldum sayısalda bir arkadaşım 45TYT 41 AYT ile 170k yapmış. TYT'de zaten bir temeliniz vardır.
evette kırık puan çok geri atmaz mı

OBP 96 5 aya konular yetişir mi acaba hem üniversite hem YKS birlikte yürür mü hazırlıkta devamsızlıktan kalama yok

Tabii ki yetişir. Son 3 ay çalışıp 8K yapan arkadaşım var. Aynı şekilde ben 36 tyt ile başlayıp birkaç ayda 90lara çıkardım.

Tabii ki yetişir. Son 3 ay çalışıp 8K yapan arkadaşım var. Aynı şekilde ben 36 TYT ile başlayıp birkaç ayda 90'lara çıkardım.

Konuları yurtta YouTube'dan halletmeyi düşünüyorum dershaneyede sadece deneme için giderim diyorum. Kanal önerisi ya da çalışma taktiği öneriniz var mı?

Geri
Yukarı