Üniversiteler Açılacak mı?

hawkeyes

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar, aldığım duyumlara göre üniversiteler kasım başında açılacakmış. Sizce doğruluk payı nedir? 2 farklı, birbirini tanımayan alakasız kişilerden aynı tarihi aldım, 2 Kasım diyorlar. Eğer sizin de böyle bir duyumunuz varsa paylaşabilirsiniz. Eğer açılırsa sizce sistem nasıl olur veya bölüm bölüm, sınıf sınıf şeklinde mi açılır sizce?
Dipnot: Ben onların yalancısıyım, sakın ola beni linçlemeyin, ben de sizin görüşünüzü veya böyle bir duyumunuz olup olmadığını öğrenmek için buraya yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Profesörümüze sordum imkansıza yakın dedi. Daha KYK yurtlarının başvuruları açılmadı, nerede kalacağız? Yerleşme için en azından 1-1,5 ay zaman tanımaları lazım bize. Yani en erken 2. döneme denk geliyor.

Profesörümüze sordum imkansıza yakın dedi. Daha KYK yurtlarının başvuruları açılmadı, nerede kalacağız? Yerleşme için en azından 1-1,5 ay zaman tanımaları lazım bize. Yani en erken 2. döneme denk geliyor.
Duyumum aslında KYK yurtları 2 Kasım için hazırlanıyor şeklindeydi. Belki de o tarihte yurt başvurularını alıp 1-2 hafta sonrasında açabilirler okulu. Ben de tam kesin bir bilgiye sahip olmadığından bir şey diyemiyorum. Belki aramızda daha net bilenler vardır.

Duyumum aslında KYK yurtları 2 Kasım için hazırlanıyor şeklindeydi. Belki de o tarihte yurt başvurularını alıp 1-2 hafta sonrasında açabilirler okulu. Ben de tam kesin bir bilgiye sahip olmadığından bir şey diyemiyorum. Belki aramızda daha net bilenler vardır.
Hazır olun, 2. dönem bile açılmayabilir. Kimse farkında değil ama tatilcilerin geri dönüşüyle virüs çok fazla arttı.

Yeni konular

Geri
Yukarı