Üniversiteye yeniden başlanırsa alınan derslerden muaf olunur mu?

-TSF-

Kilopat
2016 yılında üniversiteyi bırakmıştım. 2018'de aynı okulun aynı bölümünden devam etmeye karar verdim önceden aldığım derslerden muaf olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulu bırakmış olman (Tamamen okul ile ilişiğini kestiğini anlıyorum dahilinde, yeniden bir üniversite puanı ile yerleşeceğinden sıfırdan bir öğrenci olacaksın. Çünkü sen şuan lise mezunu gözüküyorsun.

Okulu bırakmış olman (Tamamen okul ile ilişiğini kestiğini anlıyorum dah

ilinde, yeniden bir üniversite puanı ile yerleşeceğinden sıfırdan bir öğrenci olacaksın. Çünkü sen şuan lise mezunu gözüküyorsun.

Transkript versem olmaz mı? O dönem ki notlarım elimde

Bir sorum daha olacak bir arkadaşımın bursu kesildi özel üniversite okuyor aynı bölümü tam burslu tercih ederse dersleri muaf sayılır mı?
Kaydını dondurdun mu?
Kaydım silindi

Son düzenleme:
Transkript versem olmaz mı? O dönem ki notlarım elimde

Bir sorum daha olacak bir arkadaşımın bursu kesildi özel üniversite okuyor aynı bölümü tam burslu tercih ederse dersleri muaf sayılır mı?

Transkript nasıl vereceksiniz. Siz okul ile tamamen ilişiğinizi kestiniz mi yoka dondurdunuz mu? İkisi farklı şeyler.

Diğer sorunuzu tam anlayamadım ama anladığım kadarıyla yardım olmaya çalışayım.
Arkadaşınızın bursu neden kesildi? Aynı bölümü tam burslu kazansa yine aynısı olacak sıfırdan giren bir öğrenci olacak.

Transkript nasıl vereceksiniz. Siz okul ile tamamen ilişiğinizi kestiniz mi yoka dondurdunuz mu? İkisi farklı şeyler.

Diğer sorunuzu tam anlayamadım ama anladığım kadarıyla yardım olmaya çalışayım.
Arkadaşınızın bursu neden kesildi? Aynı bölümü tam burslu kazansa yine aynısı olacak sıfırdan giren bir öğrenci olacak.

İlişiğimi kestim. Cevaplarınız için teşekkürler sorumun cevabını tam olarak anlattınız iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı