Ünlü bir yayıncıyı kiralamak ne kadar tutar?

Ne için kiralayacağınıza bağlı. Kişiden kişiye de fiyat baya bir değişiklik gösterir bu arada.

Kime göre, neye göre basit ve sıkıcı? Mesela ben Elraenn'in Streamer Life Simulator ve İnternet Cafe Simulator serisini bitirmiş birisiyim. Bu 2 oyun basit; grafik bakımından olsun, oynayış bakımından olsun ahım şahım olmayan oyunlar. Yapımcısı da öyle bilinen tanınan biri değil, kendi halinde; profesyonel olmayan normal birisi; ama ben yine de Elraenn'in bu 2 oyunu oynadığı yayınlarını, videolarını çok severek, keyif alarak, eğlenerek izledim.
Yani uzun lafın kısası, bir şeyin basit olması veya size sıkıcı gelmesi; herkesin sıkıldığı, oynanan oyunun para sebebiyle zorla oynandığı anlamına gelmez.
Haklısın.
Sorması ayıp neden istiyorsun?
Sadece merak etmiştim, özellikle genç kesime yönelik hitap eden en iyi yayıncıları reklam amacıyla kullanmak mantıklı olabilir diye düşünüyorum. Eğer fiyatı milyonları bulan reklam ücreti alıyorlar ise donate ile link atmak çok daha makul.

Sadece merak etmiştim, özellikle genç kesime yönelik hitap eden en iyi yayıncıları reklam amacıyla kullanmak mantıklı olabilir diye düşünüyorum. Eğer fiyatı milyonları bulan reklam ücreti alıyorlar ise donate ile link atmak çok daha makul.
Hocam, eğer ciddi şekilde merak ediyorsanız iş maillerine resmi bir dilde fiyatı sorun, resmi dilde olsun ki ciddiye alının. Bence minimum 100.000₺'yi bulur, milyon liraya ulaşacağını sanmıyorum.

Canı sıkılınca yayın açıp binlerce lira gelir sağlayan yayıncılardan bahsediyorsun. Bu adamları satın almak için yine binlerce liralık sözleşme imzalatman gerekir. Elraen 100K dan aşağı yapmaz.

Geri
Yukarı