Ünlü biri ile fotoğraf ya da anınız var mı?

nasıl davalık oldunuz merak ettik anlatın :D

Dava dediğim böyle değil hocam. Ev sahibiyle papaz olduk onu danıştım. Emlak bölümünden bakabilirsiniz ilk sayfada çıkıyordu. Bunun dışında ailevi meselelerden dolayı davalarım var. UYAP'da kapanmış davalarla birlikte toplam 4 ceza, 15 hukuk, 11 icra davası var. Ceza davaları beni ölümle tehdit eden şahsın. Sicilim temiz yani yanlış anlaşılmasın. Ben çok şanssız biriyim. Bu şanssızlığımdan dolayı paranoyaklaştım, artık her adımımı on kere düşünerek atıyorum.

Hocam, ismini verseniz bile neyden dava açacak ki hakaret etmemişsiniz bir şey yapmamışsınız.

Dava için illa hakarete gerek yok. Özsaygıyı, kişinin itibarını zedeleyecek şekilde konuşmak bile suç sayılıyor. Ülke psikopat dolu, biri kafaya takarsa dava açacak ve uğraşacak bir şey bulurlar. Düşmanlarım var bizzat onlardan biliyorum.

Dava dediğim böyle değil hocam. Ev sahibiyle papaz olduk onu danıştım. Emlak bölümünden bakabilirsiniz ilk sayfada çıkıyordu. Bunun dışında ailevi meselelerden dolayı davalarım var. UYAP'da kapanmış davalarla birlikte toplam 4 ceza, 15 hukuk, 11 icra davası var. Ceza davaları beni ölümle tehdit eden şahsın. Sicilim temiz yani yanlış anlaşılmasın. Ben çok şanssız biriyim. Bu şanssızlığımdan dolayı paranoyaklaştım, artık her adımımı on kere düşünerek atıyorum.

Dava için illa hakarete gerek yok. Özsaygıyı, kişinin itibarını zedeleyecek şekilde konuşmak bile suç sayılıyor. Ülke psikopat dolu, biri kafaya takarsa dava açacak ve uğraşacak bir şey bulurlar. Düşmanlarım var bizzat onlardan biliyorum.
Hocam, sadece olayı anlatıyorsunuz herhangi bir şey olmaz ama yine de siz bilirsiniz risk almaya değmez haklısınız. Geçmiş olsun bu arada harbi şanssız biriymişsiniz.

Baturay, Hayal Mi, Gerçek Mi? izlerken görmüştüm :D
Recep Tayyip Erdoğan, okul çıkışında Beyazıt'ta gördüm.
Ekrem İmamoğlu, Yine aynı şekil okul çıkışında gördüm.
Dwayne Johnson, nerede gördüğümü hatırlamıyorum ama iyi adamdır. Candır.
Binali Yıldırım. Samimi adam. Ama sevdiğimi söyleyemem.
Kemal Kılıçdaroğlu. Bir baktım karşıdan geliyor. Bir fotoğraftan zarar gelmez dedim :D (Dedemden azar yemem dışında sorun olmadı.)

Daha çok siyasi kişilerle karşılaştım. Ancak eklemeye üşeniyorum :D

Bir tane NBA yıldızıyla karşılaşmıştım Adalar dönüşünde.

Türk bir ünlü ile anım var ama davalık olmamak için isim vermeyeceğim. Yıllar önce büyük bir hotelin dekorasyon işlerini yaparken beni hotel çalışanı sanıp, kendisini tanımadığım için azarladı. Sonra müdüre şikayet etti, hotel müdürü de azarladı. Yaptığımız işlerin parasını vermemekle tehdit edince mecburen herkesin suyuna gittim. Kendisi hala en nefret ettiğim ünlüdür.

Fatih terim, belhanda, İsmail çipe, fernando, donk gibi ve birkaç oyuncuyla fotoğrafım var. Hatta hiç unutmam, donk ile fotoğraf çekerken 2. fotoğraflar ücretli diye bir espri yapmıştı. Çok kral adam.

Hocam T.C. kızlarının ilgisini çekersiniz dava mava hoştur :D

Dmitry glukhovsky ile muhabbet edip fotoğraf çekinme şansını yakalamıştım... Maalesef fotoğrafın olduğu telefon cort.

Geri
Yukarı