Üretimi Duran Bilgisayarı Tamir Ettirmek

aykut5334

Hectopat
Daha fazla  
Şu an kullanmakta bulunduğum Lenovo Y510P cihazım 2 gün önce bir anda kapandı ve açılmadı. Şarj adaptörü takılı iken ses geldi, çıkarınca ses gelmiyordu. Cihaz tuşuna bastığımda açılmıyor, zaten tepki vermiyordu. Hemen servise başvurdum(Garantisi yok) bana bir teklif yapacaklarını söylediler, bekledim ve teklifi yaptılar. Hali hazırda üretimi duran bir cihaz için çok fazla bir fiyat verdiler. Ne yapmam gerekiyor, dışarıdan mı yaptırmaya kalksam ve gerçekten bu parçalar bu kadar eder mi? Bilgi sahibi arkadaşlardan yardım istiyorum.

Servisin bana sunduğu teklif bu:
Adsız.png

Bana fiyat çok uçuk geldi. Yeni bilgisayar al daha iyi. İkinci eli 1.900 civarı olan bir bilgisayar için aşırı fazla.

Yani anakart değiştirilecek galiba.
Yeni laptop aramaya başla bence. Onuda bulunduğun yerde varsa bilgisayar&elektronik çarşısı gibi bir yer git sat hiç yoktan eline ne geçerse kardır.

Benim laptopta boyle bir durumda anakartini degistirmek lazimmis ama bende yaptirmayi dusunmuyorum ayrica o paraya yeni bilgisayar alabilirsin.

Merhaba cihazınızın sorunu ile ilgili ne biliriz?

Yetkili servisler genellikle parça ve işçilik fiyatlarını yüksek tutmaktadırlar. Bunun sebebi olarak da cihazınızı yenilemeyi teklif ederler. Verilen fiyat cihazınızı yenilemenize yakın fiyat olacaktır. Sistem olarak bu şekilde işlemekte. Eğer isterseniz biz de cihazınız için gerekli tamiratları teklifleri verebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba cihazınızın sorunu ile ilgili ne biliriz?

Yetkili servisler genellikle parça ve işçilik fiyatlarını yüksek tutmaktadırlar. Bunun sebebi olarak da cihazınızı yenilemeyi teklif ederler. Verilen fiyat cihazınızı yenilemenize yakın fiyat olacaktır. Sistem olarak bu şekilde işlemekte. Eğer isterseniz biz de cihazınız için gerekli tamiratları teklifleri verebiliriz.

Nasıl ulaşabilirim size?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı