Üroloji doktoru muayene ederken nelere bakar?

Rhythmİnmyheart

Centipat
Merhaba arkadaşlar, üroloji doktoruna gitmeyi düşünüyorum asıl amacım kontrole gitmek bir sorun var mı diye muayene olmak, gerekli testler isterse onları da yaptırabilirim. Hayatımda hiç gitmediğim için soruyorum direkt olarak malum yere fiziksel muayene mi yapıyor? Sperm testi isteme ihtimali var mı? Giden arkadaşlar muayene aşaması nasıl oluyor anlatabilirler mi?

Sorununuzun ne olduğuna bağlı ağrı hissediyorsanız el ile muayene edecektir ancak üroloji böbreklere de bakar tek görevi alt takım değil ki. Kan tahlili ister sorun var mı diye sorar yoksa pek bir şey de olmaz. Size bağlı açıkçası.

Sorununuzun ne olduğuna bağlı ağrı hissediyorsanız el ile muayene edecektir ancak üroloji böbreklere de bakar tek görevi alt takım değil ki. Kan tahlili ister sorun var mı diye sorar yoksa pek bir şey de olmaz. Size bağlı açıkçası.

Malum bölgeyi 2 haftalığına ödünç alıyor sonra gidip geri alıyorsun.

Doktordan doktora değişir neler isteyeceği. Ama kan tahlilini çok büyük ihtimalle tüm doktorlar ister.

Gerekmiyorsa kontrol veya sperm testi yapmaz.

Penis eğriliğinden şüpheleniyorum onu söylediğim zaman ne tür bir işlem uygulayacak muhtemelen fiziksel muayene isteyecek yani eğriliğin nasıl olduğunu görmek için işte merak ettiğim kısım bu nasıl olacak? Utanma falan yok ama yine de çekiniyorum.

Son düzenleme:
Penis eğriliğinden şüpheleniyorum onu söylediğim zaman ne tür bir işlem uygulayacak muhtemelen fiziksel muayene isteyecek yani eğriliğin nasıl olduğunu görmek için işte merak ettiğim kısım bu nasıl olacak? Utanma falan yok ama yine de çekiniyorum.

Tamam açıp göstereceksiniz, doktor da işini yapacak. Bakın nu konular hassas konular şahsen başıma sivilce gibi bir şey çıkması denk gelmişti. Yani o anki psikoloji ile çıplak şekilde koşa koşa giderdim. Siz de aksatmadan gidin ileride daha kötü şeyler yaşanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı