Ürünün kargo şubesinde kalmasını istiyorsak ne yapmalıyız?

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Merhaba, gün içinde hep okulda ve dershanede olduğum için sipariş edeceğim kargonun şubede kalmasını istiyorum fakat sipariş edeceğim uygulamada gel al noktası gibi bir seçenek yok. Teslimat adresi yerine kargo firmasının adresini yazsam olur mu ya da ne yapmalıyım?

Gönderici kişi sizin yaşadığınız yerdeki şubenin adını verecek siz gidip oradan alacaksınız. İnternet üzerinden aldıysanız adrese XXX şube teslim isim soy isim olarak belirtin.

Hepinizin mesajı için teşekkürler. Kargo adres kısmında şubede bırakılsın diye belirteceğim.

Ben adrese kargo şubesinin adresini yazıyorum ve not düşüyorum şubeden teslim alacağım diye. Her seferinde arayıp şubede kalmasını talep etmektense böyle yapmak daha kolay.

Merhaba, gün içinde hep okulda ve dershanede olduğum için sipariş edeceğim kargonun şubede kalmasını istiyorum fakat sipariş edeceğim uygulamada gel al noktası gibi bir seçenek yok. Teslimat adresi yerine kargo firmasının adresini yazsam olur mu ya da ne yapmalıyım?
Sipariş adresi yerine x şehrinin x ilçesinin x kargosunun şuebesinden alacağını söyle,
ben aynı şekilde istedim 2-3 gün içerisinde şubeye ulaşıyor.

Geri
Yukarı