"Üslü ifadeler, EBOB-EKOK, fiiller, mevsimler" konuları 4 günde biter mi?

7 Ağustos'da 6 Ağustosa kadar çalışacağım yani.

Aynen sonrası beni aşar ve ailem kızabilir.
Ailenin kızmasından ziyade ortamıda çok farkeder.Mesela bizim dershanede 3. sınıftaydım gırgır şamata vardı ama çalışkanlıkta vardı.Bizden bir sonraki sınıf öyle değildi mesela.3 gün konuları çalış sonrada 1 gün kapanıp 2 deneme +çerez sorular çözersen yeterli olur.

Pek anlayamadım tekrar söyler misin?

Ama şöylede bir şey var ara ara tekrar deneme yapılıp düzeltilecekmiş sınıflar tekrar düzeltilecekte ailem kızmasın diye en kötü D sınıfına gitsem yeter gibi.
Tekrar sınıf değiştirmen iyi olmaz tecrübeyle sabit hele ki hocaların farklı olacaksa hiç değmez.Çünkü insan alışıyor,dershanede sürekli gidilen bir yer olmayınca tekrar alışması uzun sürüyor.O yüzden bu sınavda iyi sınıfa yerleş bir dahada düşürmemeye çalışırsan çok iyi olacaktır.

Tekrar sınıf değiştirmen iyi olmaz tecrübeyle sabit hele ki hocaların farklı olacaksa hiç değmez.Çünkü insan alışıyor,dershanede sürekli gidilen bir yer olmayınca tekrar alışması uzun sürüyor.O yüzden bu sınavda iyi sınıfa yerleş bir dahada düşürmemeye çalışırsan çok iyi olacaktır.
Bu sistem bana da çok garip geliyor.Aylik sınıf değişimleri oluyordu Nisan ayına kadar ondan sonra da bir daha değişmiyordu.Son değişikliğe kadar 1.sınıftaydım sonra 2ye düştüm.İstikrarlı olmak önemli ona göre çalışın.

Geri
Yukarı