Üst düzey mouse önerisi

pctoplicamyardim

Femtopat
Daha fazla  
Razer DeathAdder V3 Pro almak istiyorum ama araştırmaya devam ediyorum avuç içi tutuş pozisyonundan oynuyorum oyunları genelde. Birkaç mouse arasında kaldım.

4K-Wireless-mouse

Maksimum ivmesi Razer'in daha yüksek.

Razer'in maksimum hızı da yüksek.

Bunlar önemli mi bilmiyorum.

Bir de bu mouse var. Sizce hangisi iyi.

Not Razer 3800₺ ye buldum.

Maksimum ivmesi Razer'in daha yüksek, Razer'in maksimum hızı da yüksek.

Aradaki farkı anlamanız imkansız. O özellikleri önemli değil, V3 Pro kağıt üstünde daha üstün sadece.

Ayrıca o fareye 4 bin TL vermeyin. DA V3 Pro taş çatlasın 3000, 3500 TL eder. Üstü israf. Sıfır DA V3 Pro için indirim beklenebilir, ikinci el temiz alınabiliyorsa daha iyi olur hatta. 2-3 bin TL aralığında bolca temiz DA V3 Pro vardır. Alt tarafı fare alacaksınız, bu kadar fiyat vermeye gerek yok.

Son düzenleme:
Rival 600 öneririm kuzenimde var canavar gibi mouse.

Razer DeathAdder V3 Pro almak istiyorum ama araştırmaya devam ediyorum avuç içi tutuş pozisyonundan oynuyorum oyunları genelde. Birkaç mouse arasında kaldım.

4K-Wireless-mouse

Maksimum ivmesi Razer'in daha yüksek.

Razer'in maksimum hızı da yüksek.

Bunlar önemli mi bilmiyorum.

Bir de bu mouse var. Sizce hangisi iyi.

Not Razer 3800₺ ye buldum.

Razer'ın hız farkını hissedebileceğinizi hiç sanmıyorum. Eğer hafif mouse tercih etmek isterseniz sora veya Lamzu Atlantis daha iyi olabilir.

Rival 600 öneririm kuzenimde var canavar gibi mouse.

Elimde bu mouseden var zaten kablosuz fareye geçmek istiyorum. Hafif olsun istiyorum ayrica

Razer'ın hız farkını hissedebileceğinizi hiç sanmıyorum. Eğer hafif mouse tercih etmek isterseniz sora veya Lamzu Atlantis daha iyi olabilir.

360Hz monitör kullanıyorum yarı Pro CS oynuyorum FACEIT 4K elo ama fark ediyor sanırım ince detaylar
Elimde Logitech G 403 var

Kablosuza geçmek için yeni mouse ariyorum ama Lamzu falan küçük geldi bana biraz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı