Üst Üste 9 Maç Kazanıp Rank Atlayamamak

2. Bir hesabım var,
Silverdan çıkamıyorsanız emin olun sorun sizdedir arkadaşlar. Sorun diyorum ama yanlış anlamayın kimse oyunu iyi bilmek ya da oynamak zorunda değil. Ortalama bilgisayar, ekipman ve interneti olan biri silverdan kolayca çıkmalı. Bunlar varsa ve çıkamıyorsanız rankı falan unutun oyuna odaklanın çünkü orda karşılaştığınız oyuncular büyük oranda çok kolay vurabileceğiniz oyuncular.
Üstüste 9 maç kazanmak tek başına bir şey ifade etmez silver rankta kaç maç kazandın ve kaybettin o önemli win rate yani.
aynı bilgisayar, aynı mouse, aynı ekran, aynı ram, aynı ekran kartı aynı kişi, aynı el parmak vs... . Silver 1 de kaldım 100 galibiyetim oldu ama hala silver1. Rank sorununu denemek için yeni hesap açtım. Yeni açtığım hesap ile 10 maç sonunda silver 1 ile başladık. 2 hafta sonra 17 galibet oldu sonuç= seçkin silver a yükseldim. :D biri bana bu sistemi anlatmaya çalışmasın. :))))

2. Bir hesabım var,

aynı bilgisayar, aynı mouse, aynı ekran, aynı ram, aynı ekran kartı aynı kişi, aynı el parmak vs... . Silver 1 de kaldım 100 galibiyetim oldu ama hala silver1. Rank sorununu denemek için yeni hesap açtım. Yeni açtığım hesap ile 10 maç sonunda silver 1 ile başladık. 2 hafta sonra 17 galibet oldu sonuç= seçkin silver a yükseldim. :D biri bana bu sistemi anlatmaya çalışmasın. :))))
Main hesabının rankı ne?
İlk 10 maçta silver açıldıysa silversındır birde silver 1 açılmış yani dümdüz silver nasıl bir adaletsizlik var burda keleşleri yendinde silver 1 mi attı?

İnanmıyorsan ekleyep kendinde bakabilirsin. Ben şahsen çok takmıyorum rank olayına. Ama yüzlerce örnekde var saçmalık yani rank sistemi...
: )
Main hesabının rankı ne?
İlk 10 maçta silver açıldıysa silversındır birde silver 1 açılmış yani dümdüz silver nasıl bir adaletsizlik var burda keleşleri yendinde silver 1 mi attı?
.

İnanmıyorsan ekleyep kendinde bakabilirsin. Ben şahsen çok takmıyorum rank olayına. Ama yüzlerce örnekde var saçmalık yani rank sistemi...
: )

.
İnanmadığım bir şey yok ki ortada soruma cevap vermedin çünkü. Benim şuan rankım supreme. Smurf hesap açıp çok kötü oynarsam s1 başlayabilirim bu ne demektir 10 win alana kadar iyi bir performans verememişim. Lamer gibi oynayıp s1 başlayıp buraya bakın ben şu kadar kere global oldum main hesabımda bu "......." smurf hesap açtım ve s1 başladım bu nasıl adaletsizlik diye konu açsam 3 iq olmaz mıyım?

İşin aslı demek istediğimi anladın sanırım. Üstte dedinki Dümdüz silver 1 keleşleri yendinde demi silver 1 diyorsunuz keleş daha üst değilmi? Silver 1 den başlayacaz zaten :// sorun ne ? Anlamadım o yüzden ekleyin kendiniz bakın dedim
İşin aslı demek istediğimi anladın sanırım. Üstte dedinki Dümdüz silver 1 keleşleri yendinde demi silver 1 diyorsunuz keleş daha üst değilmi? Silver 1 den başlayacaz zaten :// sorun ne ? Anlamadım o yüzden ekleyin kendiniz bakın dedim
Da konuda açmadım yorum yaptım. Demek istediğini inan anlamadım :(

Main heabın silver 1

Da konuda açmadım yorum yaptım. Demek istediğini inan anlamadım :(

Main heabın silver 1
O mesajda demek istediğim keleşleri yenmiş olsan ona göre açılırdı rankın. Silverlara yenilmeden Silver 1 başlaman imkansız. İlk 10 maçta gösterdiğin performans ve yendiğin rakiplerin ranklarına göre rank alırsın. Main hesaplarımızın 10 maçta aldığımız rankla bir alakası yok. Main hesapla kendin yüksek yerlere çıktıysan iyi performans gösterdiğin için çıkmışsındır. Smurf hesapta aynı performans çizgisini yakalasaydın daha üst bir ranktan başlayabilirdin.

Tamam şimdi anladım bunu ben. Lakin birçok kişi silver dan çıkamıyor, bende çıkamıyorum orası ayrı (çıkmamaktan memnuiyetsizliğim yok) global olsam ene olur olmasam ne olur düşüncesindeyim. O kadar çok rank atlayamama okuyunca merak edip yeni hesap açtım denedim, denediğimde yaşadığımı anlattım. İmkansızını, imkanını, hatta inanın rütbeleri bile tam bilmiyorum. Tek bildiğim günde 2 rekabetci oynarım. Onda da hilecilerden ziyade insanlarımıza sinir olur çıkarım :)

Silver 1 im mutluyum yani :) Yeteneğim buna yetiyor demekki.

Tamam şimdi anladım bunu ben. Lakin birçok kişi silver dan çıkamıyor, bende çıkamıyorum orası ayrı (çıkmamaktan memnuiyetsizliğim yok) global olsam ene olur olmasam ne olur düşüncesindeyim. O kadar çok rank atlayamama okuyunca merak edip yeni hesap açtım denedim, denediğimde yaşadığımı anlattım. İmkansızını, imkanını, hatta inanın rütbeleri bile tam bilmiyorum. Tek bildiğim günde 2 rekabetci oynarım. Onda da hilecilerden ziyade insanlarımıza sinir olur çıkarım :)

Silver 1 im mutluyum yani :) Yeteneğim buna yetiyor demekki.
CS:GO rank sistemi zaten çok eleştirilen bir sistem. Kapalı kutu çünkü. Tam olarak neye göre rank atlandığı ya da düşüldüğü konusunda resmi bir açıklama hiç yapılmadı. Bu yüzden herkesin rank sistemiyle alakalı bir teorisi var şöyle rank atlanır böyle rank atlanır diye. Hepsi doğru ya da hepsi yanlış önemli değil. Benim anlatmak istediğim bu rank sisteminin kendi içinde bir adaleti var. Kriterleri gereği sizin artan performansınızı hemen ödüllendirmiyor olabilir. Örneğin 14-16 kaybettiğiniz bir maçta siz +30 vurdunuz 3-4 clutch round aldınız yani kazanmak için her şeyi yaptınız ama takım sattı ve kaybettiniz. Bu noktada rank düştüğümüz bile oluyor. Tüm oyuncular buna karşı çünkü sizi takımınızdan da sorumlu hale getiriyor. Rank sisteminin kötü olduğu kabul ama bir yere kadar kötü. Nereye kadar? MG 1 kadar iyi oynuyorsundur ama nova 2 ya da nova 3'sündür. LEM gibi oynuyorsun ama nova'da takılı kaldın diye bir şey olamaz. LEM adam nova 1 ranktan 20 maçta keleşe çıkar.
Bu anlattıklarımın hepsi oyunun prime tarafı için geçerli. Noprime sistemde kendi rankınıza ulaşamamanız çok normal çünkü hile oranı prime'a göre 3-4 kat fazla. Önceki operasyonda 3 ayrı hesap kastım maç atarak prime yaptım ve ortamı malesef baya iyi biliyorum. Tüm hesaplar toplam 6k saat civarı vakit geçirdim rekabetçi sisteminde. :D

Geri
Yukarı