Üst Üste 9 Maç Kazanıp Rank Atlayamamak

Yok naptın o kadar hayatsız değilim hepsi toplam 6k :D Toplam 6 hesap ve 6k saat. 4k'sı main hesapta zaten. Başkalarının hesaplarında da baya oynadım ama onların hesabını yapamam şimdi :D
Abi ben bu oyundan çok sıkıldım bundan 4 sene önce oynuyordum hile vardı ama bu kadar değildi. O zamanlar LEM bandında oynanıyordu, şimdi millet sanırım oyunun tanrısı olmuş saçma sapan prefirelar ile HS yemeler vesaire derken 300 saatlik DMG yolculuğumda yine bunaldım. Bariz hileler FACEIT de aynı değişen birşey yok bitiyor galiba bitmekte olan.

Oyunun rank sistemini araştırısanız değişimden sonrasını yani aslında anormal bir durum olmadığını göreceksiniz. Muhtemelen rankınız yüksek olduğu için size böyle oluyor. Düşük ranklarda havuz daha büyük olduğundan sizdeki gibi olmuyor.

Abi ben bu oyundan çok sıkıldım bundan 4 sene önce oynuyordum hile vardı ama bu kadar değildi. O zamanlar LEM bandında oynanıyordu, şimdi millet sanırım oyunun tanrısı olmuş saçma sapan prefirelar ile HS yemeler vesaire derken 300 saatlik DMG yolculuğumda yine bunaldım. Bariz hileler FACEIT de aynı değişen birşey yok bitiyor galiba bitmekte olan.
Olay oyunu sevmekte bir sürü oyun var beğendiğimizi oynuyoruz ama rekabet hissini bu kadar gerçek yaşatan elimizde sadece CS var. :D Canınız o an cs oynamak istiyorsa oynayın. Benimde bazen istemiyor aylarca girmiyorum. Faceit, rekabetçi ayrımını bile o anki ruh halime göre yapıyorum kafam hangisini kaldırır diye :D Rekabetçi oynamayı seçiyorsan artık hilede bu oyunun bir parçası yıllardır bu şekilde o yüzden hileyi göze alarak girerseniz maç sırasında kendinizi yıpratmazsınız. Sabit sürekli aynı şeyi yapmak, dünyanın en güzel şeyini yapıyor olsan bile bir yerden sonra bayıyor. E-sporcular bile arada mental reset atıp geri dönüyor.

Geri
Yukarı