Üstün başarı belgesi ne zaman veriliyor?

ShindayoIIX

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-10400F
Ekran kartı MSI GAMİNG X Geforce GTX 1070 8GB
RAM 8,00 GB DDR4
Anakart MSI Pro H510M-B
Merhaba 1 sene önce 2 dönemden'de takdir belgesi aldım. Bu sene 3. takdirini alacağım. Fakat bu üstün başarı belgesini ne zaman veriyorlar? Yani 3. takdirle beraberim yoksa 2. dönem mi?

Merhaba 1 sene önce 2 dönemden'de takdir belgesi aldım. Bu sene 3. takdirini alacağım. Fakat bu üstün başarı belgesini ne zaman veriyorlar? Yani 3. takdirle beraberim yoksa 2. dönem mi?

Lisede veriyorlar sadece 3 yıl her dönem takdir alman lazım.

Ben 4 dönem üst üste aldım hiçbir şey verilmedi.
6 dönem alman lazim.

6 dönem üst üste takdir belgesi almanız gerekmekte.

Öyle bir kural var mı bilmiyorum. Ben lisede onur kurulu başkanıydım(adı umarım doğrudur) hoca sınıftan başarılı, çalışkan bir erkek bir kız ismi yazmamı istedi. Onur belgesini onlar almıştı. Bazen hoca çalışkan gördüklerine de verebiliyor. Yani o kişilerin insiyatifinde bir tık.

Öyle bir kural var mı bilmiyorum. Ben lisede onur kurulu başkanıydım(adı umarım doğrudur) hoca sınıftan başarılı, çalışkan bir erkek bir kız ismi yazmamı istedi. Onur belgesini onlar almıştı. Bazen hoca çalışkan gördüklerine de verebiliyor. Yani o kişilerin insiyatifinde bir tık.
Onur belgesi ve üstün başarı belgesi ayrı şeyler. Onur belgesi her yıl yanlış hatırlamıyorsam her sınıftan 3 er öğrenciye veriliyordu. Üstün başarı belgesi ise lisede 6 dönem üst üste takdir alınması sonucu verilmekte.

Onur belgesi ve üstün başarı belgesi ayrı şeyler. Onur belgesi her yıl yanlış hatırlamıyorsam her sınıftan 3'er öğrenciye veriliyordu. Üstün başarı belgesi ise lisede 6 dönem üst üste takdir alınması sonucu verilmekte.

Vay be böyle şeyler mi varmış:)

Merhaba. 8 dönemden oluşan lise dönemini üst üste olmadan 5 takdir ve 3 teşekkür belgesiyle bitirdim. Üstün başarı belgesini geçtim, onur belgesi bile verilmedi çünkü onur belgesi bizim lisede dönem boyunca hiç devamsızlık yapmayanlara veriliyordu. 11. sınıfın ilk dönemi teşekkür belgesi almıştım. 2. dönem pandemi çıktığı için sınavlar olmamıştı ve 11. sınıfın ilk dönemi teşekkür belgesi aldığım için 2. dönem için de sisteme teşekkür belgesi girmişlerdi. Pandemi olmasaydı 11. sınıfın 2. döneminde belki takdir belgesi alabilirdim ve 12. sınıfta üstün başarı belgesi alabilirdim. Uzun lafın kısası, üstün başarı belgesi için üst üste olmasa da lise döneminde 6 takdir belgesi gerekiyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı