Üzerine moloz düşen Acer laptop garantiye gönderilmeli mi?

Arabalar sigortadan karşılanır herhalde. Yani kurtarabileceklerimizi kurtarıp tamir ettirmek önemli. Bunda da bir kıyak geçsinler.
Arabalar sigortadan karşılanmaz. Kasko ve sigorta aynı şey değil.

Kıyak geçmek zorunda değiller. Özel şirket bunlar.

Peki eğer servis ücreti isteseler ne kadar olur sizce çok yüksek olur mu? Ve eğer göndermezsem ileride sıkıntı çıkabilir mi şuan hiç sıkıntı yok bilgisayarın çalışmasında

Bazı ev sigortaları eşyaları kapsıyor diye biliyorum. Eğer böyle bir sigortanız varsa poliçenizi inceleyin belki afetlerden doğan eşya hasarlarını kapsıyordur.

Depremde dizüstü bilgisayarımın üstüne moloz düştü. Kozmetik olarak birkaç göçük ve çizik dışında bir sorun yok, sistemsel olarak da ben bir hata bulamadım. Ancak bilgisayarın sağ tarafında havalandırma boşluğunun oradan sarı sarı, pine benzeyen parçalar çıktı. Sizce servise göndermeli miyim? Servis hakkındaki yorumların peki iyi olmadığını gördüğüm için kararsız kaldım. Bilgisayarın markası Acer. Şimdiden teşekkürler.

Kardeşim evin deprem sigortası varsa deprem sigortası şirketini arayın eve eksper gelmesini isteyin size soracaklar tek evde mi sorun var yoksa eşyalarda da mı sorun var zarar gören eşyanı filan belirteceksin yaklaşık 1 aya eksper gelir kontrol eder parasını verir ya da tamir ettirir teslim eder.

Kardeşim evin deprem sigortası varsa deprem sigortası şirketini arayın eve eksper gelmesini isteyin size soracaklar tek evde mi sorun var yoksa eşyalarda da mı sorun var zarar gören eşyanı filan belirteceksin yaklaşık 1 aya eksper gelir kontrol eder parasını verir ya da tamir ettirir teslim eder.
Yok maalesef

Geri
Yukarı