Ugreen Bluetooth Adaptör Algılanamıyor

Hocam merhaba, bende de aynı adaptörün beyazından var.
Aygıt yöneticisinde CSR'yi bulamıyorum. Ne yapmalıyım?

Aygıt Yöneticisi altında Evrensel Seri Yolu Denetleyicileri kategorisinin içeriğini ekran görüntüsü atarsanız bakalım. Bir de Win 10 mu kullanıyorsunuz, Win 11’de olmayabilir o kategori.

Aygıt Yöneticisi altında Evrensel Seri Yolu Denetleyicileri kategorisinin içeriğini ekran görüntüsü atarsanız bakalım. Bir de Win 10 mu kullanıyorsunuz, Win 11’de olmayabilir o kategori.
Windows 10 kullanıyorum,

Dosya Ekleri

• image_2022-02-26_134350.png
    image_2022-02-26_134350.png
    37,5 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Cihaz takılı mıydı bilgisayara, bir de herhangi bir sürücü yüklemeye çalıştınız mı? Sürücü Setup'ı benim bilgisayarda vardı onu Drive'a upload ediyorum şimdi, bitince linkini atayım bir onu da yükleyip tekrar kontrol edin bakalım Aygıt Yöneticisi'ne gelecek mi o detay.

Link şu: Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Download sitesinden rengine kadar bakıp driver yükledim kurdum fakat bana mısın demedi, cihaz takılı idi o esnada.
Bu sürücüyü deneyeceğim şimdi hocam teşekkürler.
Edit: Hocam erişim izni verirseniz indireceğim dosyayı.

Download sitesinden rengine kadar bakıp driver yükledim kurdum fakat bana mısın demedi, cihaz takılı idi o esnada.
Bu sürücüyü deneyeceğim şimdi hocam teşekkürler.
Edit: Hocam erişim izni verirseniz indireceğim dosyayı.

Pardon ya erişime açık sandım bir an, şimdi açılmış olması lazım. Değilse tekrar atayım: Link

Pardon ya erişime açık sandım bir an, şimdi açılmış olması lazım. Değilse tekrar atayım: Link

Hocam, kaldırıp yeniden kurdum fakat ayarlardaki bölüm gelmedi, dosya gezgininde disklerin olduğu bölüme Bluetooth simgesi geldi.
Aygıt yöneticisinde yine yok.

Dosya Ekleri

• image_2022-02-26_173211.png
    image_2022-02-26_173211.png
    111,1 KB · Görüntüleme: 82
Hocam, kaldırıp yeniden kurdum fakat ayarlardaki bölüm gelmedi, dosya gezgininde disklerin olduğu bölüme Bluetooth simgesi geldi.
Aygıt yöneticisinde yine yok.

Valla sebebini anlamadım. Ben de kendiminkini deneme yanılmayla şans eseri çözmüştüm, o yüzden uzman gibi şunu şunu yapın diyemiyorum maalesef.

Bende delirmek üzereyim. Sürekli bağlantı kopuyor. Şu an kulak içi Bluetooth kulaklı bağlı. 40 saniyede bir saliselik ses gidip geliyor. Hatta bazen sol kulaklığın bağlantısı kopuyor 1 saniye sonra geri geliyor. Gamepad desem 10 dakika da bir bağlantısı kopuyor. Koptuğunda ise bağlanmak için 2-4 kez pairing açmam gerekiyor bağlanmıyor gamepad. Delirmek üzereyim deli etti. Geçen sene mart ayında aldım. Bak bunu yazarken bu sefer sağ kulaklığın bağlantısı koptu. Tam sövmelik abi :D
Dün arkadaşın PC'sinde denedim onun ki Windows 10. bir sorun yaşamadım kendi kulaklığım ile. Bu PC ise 3 aydır Windows 11 ve 3 ay önce anakart, işlemci, RAM değişimi yaptım. Ondan sonra oldu. Windows 11 için driverda yükleyemiyorum sürekli daha veriyor.
Kasa içi bileşen değişimi yaparken yanlış kablolama yapsam PC açılmazdı herhalde. Dongle'da da sorun yok dün arakdaşın PC'de denedim. Windows 11 için uygun değil desem kullanan kişiler var. Çok saçma bir sorun yaşıyorum.
Eskki işlemci Intel idi bu AMD. Bundan dolayı oluyorsa pes vallahi.

1687418180557.png

Geri
Yukarı