Ugreen Bluetooth adaptör cihazları görmüyor

Tamam şu an gözüküyor, peki ben bunu nasıl kuracağım? İçinde setup dosyası falan var mı?

Hocam indirip bakmadım ama indirip içindeki içerikleri söylerseniz mutlu olurum internet konusnda hızım çok yavaş sıkıntıdan dolayı o yüzden bakamıyorum. İndirip ekran görüntüsü atar iseniz yardımcı olabilirim.

Hocam indirip bakmadım ama indirip içindeki içerikleri söylerseniz mutlu olurum internet konusnda hızım çok yavaş sıkıntıdan dolayı o yüzden bakamıyorum. İndirip ekran görüntüsü atar iseniz yardımcı olabilirim.
Hocam direkt olarak dosya içinde "BT Driver" adlı bir dosya vardı direkt ona tıkladım içinde bir exe dosyası vardı ona basıp hallettim ama cihaz ekle kısmında ismi gelmedi gamepadin yandan bildirim geldi. Bildirim her zaman gelmeyebiliyor. O iş canımı sıktı.

Hocam direkt olarak dosya içinde "BT driver" adlı bir dosya vardı direkt ona tıkladım içinde bir exe dosyası vardı ona basıp hallettim ama cihaz ekle kısmında ismi gelmedi gamepadin yandan bildirim geldi. Bildirim her zaman gelmeyebiliyor. O iş canımı sıktı.

Bağlanamadınız mı hala hocam sanırım cihaz ekle yerinden tüm cihazları seçmeniz gerekiyor.

Geri
Yukarı