UHD 605 sisteme oyun önerisi

FizzKhalifa_07

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4gb Ram İntel UHD 605 İ3 4. Nesil
Meslek
Nazi Ordusunda General
RAM
4
SSD veya HDD modeli
75 GB HDD
Ekran kartı
UHD 605 1GB
İşlemci
i3 5. nesil
Sistemime göre oyun önerisi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman i7 6710u işlemcili GT840m ekran kartlı dizüstümde rahat oynadığım bazı oyunları yazayım ben, siz bakarsınız keyfinize göre:

Counter Strike: Condition Zero
CS 1.6'nın Single Player versiyonu. Oyun çeşitli haritalarda çeşitli görevler veriyor. İşte M4A1 ile 3 adam vur, bombayı imha et gibi görevleri yaparak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Normal CS ama oyunun bir amacı olduğu için sarabilir.

Counter Strike: Condition Zero Deleted Scenes
Bu da CS motoru ile yapılmış Single Player hikayeli ilerlemeli bir oyun. Half Life gibi yani.

Unreal Tournament 2004 - 3
Hangisini kaldırırsa onu oynayabilirsiniz. Daha çok çerezlik girip 15-20 dakika bir maç atıp çıkayım diye oynanacak bir oyun.

Kopanito: All Star Soccer
Futbol oynamak istiyorsanız çok basit, esprili hoş bir oyun.

Cross Racing Championship
Simülasyon yapılı bir yarış oyunu isterseniz buna göz atabilirsiniz. Rubberband saçmalığı yok.

World Racing - World Racing 2
Biraz eski ama özellikle 2. oyunu gerçekten güzel bir yarış oyunudur. Atmosferi, grafikleri, müzikleri derken ayrı bir havası vardır.

Darksiders
Eğer gamepad varsa bu oyunu oynayabilirsiniz. Çok uzun süre oynamadım ama rahat çalışıyordu.

Driver: Parallel Lines
Eski bir GTA klonu. Aslında GTA yokken Driver vardı da neyse. 😅 Güzeldir bu da.

Ford Racing 3 - Ford Street Racing
Sadece Ford modelleri üzerine kurulu bir oyun. Gene atmosferi, havası güzel bir oyundu.

Racedriver: GRID
Efsane yarış oyunu. Çok bir şey söylemeye gerek yok Codemasters imzası var.

Fuel
Yine bir Codemasters oyunu. Devasa harita (İzmir'in yüzölçümünden daha büyük) envai çeşit araç. Tek sıkıntı benim sistemde bir tık zorluyordu. FPS anlamında değil ama ısınıyordu cihaz. Bakarsınız gene.

Hard Truck Apocaylpse
Kıyamet sonrası dünyada geçen bir Hard Truck oyunu. Kamyonları silahlarla donatıp görev peşinde koşuyorsunuz.

Hellgate: London
Eski bir FPS/RPG. Biraz sorunları olsa da o da güzel bir oyundu.

Factorio
Sıkı bir kaynak yönetimi oyunu. Minecraft'a benzer bir yapısı var (Sonsuz, rastgele oluşturulmuş bir dünyada geçiyor)

Şimdilik aklıma bunlar geldi.

Bu arada ücretsizse Online da oynarım.

O zaman i7 6710u işlemcili GT840M ekran kartlı dizüstümde rahat oynadığım bazı oyunları yazayım ben, siz bakarsınız keyfinize göre:

Counter-Strike: Condition Zero.
CS 1.6'nın Single Player versiyonu. Oyun çeşitli haritalarda çeşitli görevler veriyor. İşte M4A1 ile 3 adam vur, bombayı imha et gibi görevleri yaparak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Normal CS ama oyunun bir amacı olduğu için sarabilir.

Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes.
Bu da CS motoru ile yapılmış Single Player hikayeli ilerlemeli bir oyun. Half-Life gibi yani.

Unreal Tournament 2004 - 3
Hangisini kaldırırsa onu oynayabilirsiniz. Daha çok çerezlik girip 15-20 dakika bir maç atıp çıkayım diye oynanacak bir oyun.

Kopanito: All Star Soccer.
Futbol oynamak istiyorsanız çok basit, esprili hoş bir oyun.

Cross Racing Championship.
Simülasyon yapılı bir yarış oyunu isterseniz buna göz atabilirsiniz. Rubberband saçmalığı yok.

World Racing - World Racing 2
Biraz eski ama özellikle 2. oyunu gerçekten güzel bir yarış oyunudur. Atmosferi, grafikleri, müzikleri derken ayrı bir havası vardır.

Darksiders.
Eğer gamepad varsa bu oyunu oynayabilirsiniz. Çok uzun süre oynamadım ama rahat çalışıyordu.

Driver: Parallel Lines.
Eski bir GTA klonu. Aslında GTA yokken Driver vardı da neyse. 😅 Güzeldir bu da.

Ford Racing 3 - Ford Street Racing.
Sadece Ford modelleri üzerine kurulu bir oyun. Gene atmosferi, havası güzel bir oyundu.

Racedriver: Grid.
Efsane yarış oyunu. Çok bir şey söylemeye gerek yok Codemasters imzası var.

Fuel.
Yine bir Codemasters oyunu. Devasa harita (İzmir'in yüzölçümünden daha büyük) envai çeşit araç. Tek sıkıntı benim sistemde bir tık zorluyordu. FPS anlamında değil ama ısınıyordu cihaz. Bakarsınız gene.

Hard Truck Apocaylpse.
Kıyamet sonrası dünyada geçen bir Hard Truck oyunu. Kamyonları silahlarla donatıp görev peşinde koşuyorsunuz.

Hellgate: London.
Eski bir FPS/RPG. Biraz sorunları olsa da o da güzel bir oyundu.

Factorio.
Sıkı bir kaynak yönetimi oyunu. Minecraft'a benzer bir yapısı var (Sonsuz, rastgele oluşturulmuş bir dünyada geçiyor)

Şimdilik aklıma bunlar geldi.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı