Ukrayna, Rusya'nın Zaporijya nükleer santralinin 3. ve 4. reaktörlerine patlayıcı yerleştirdi

Bu arada kesin olarak bir patlama gerçekleşecek mi? Bu sadece bu ülkeleri değil bulutlarla ve rüzgarlarla aynı çernobilde olduğu gibi tüm dünyayı etkiler ve çernobilden daha kötü olur. Avrupa'nın en büyük nükleer santrali sonuçta.
Patlama gerçekleşmez, eğer gerçek ise planları yapanları NATO infaz etmiştir çoktan.

Patlama gerçekleşmez, eğer gerçek ise planları yapanları NATO infaz etmiştir çoktan.
NATO büyük bir güç değil hocam.Amerika başta olmak üzere çok güçlü bir yapı ama eli kolu öyle düşülünen gibi uzun değil. Çünkü amcam NATO albayı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunuda belirtmek isterim eğer bu olay gerçekleşirse Balkan desteği kalkarsa zaten aynı ırk olan slavlar Rusya yandaşı olma ihtimali bulunur ve kendini riske atar

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nükleer santrallerde bu tarz saldırılara karşı zararlı radyasyon salınımını önleyecek güvenlik sistemlerinin olduğunu düşünüyorum.

Bu paylaşımın taraflı olduğunu düşünüyorum.

Nükleer santrallerde bu tarz saldırılara karşı zararlı radyasyon salınımını önleyecek güvenlik sistemlerinin olduğunu düşünüyorum.

İşte 1984 evreni. Yalan haberler ve tarihin değiştirilmesi. Üstelik insanlara kin kusturulması. Hem İktidar hem de Muhalefet aynı işte.

Geri
Yukarı