Ulaştığınız en yüksek CS:GO rütbesi

Sanırım 5 aydır oynuyorum. 600 saati buldu. 450 saati Jailbreak ile geçmiştir. Ama 150 saatte genellikle uçan gözcü veya reko girdim. 23 galibiyetim var Silver 1'im @mr.esat hocam bu arada bir sorum olacak. Sizce normal mi bu kadar galibiyette Silver 1

Son düzenleme:
Çok önceden oynuyordum tam hatırlamıyorum ama keleş 1 falandı sanırım. Şuan Rainbow oynuyorum ranked pek oynamıyorum o yüzden silver elodayım, ranked oynasam Gold 2 Plat 3 arası gezerim herhalde.

Sanırım 5 aydır oynuyorum. 600 saati buldu. 450 saati Jailbreak ile geçmiştir. Ama 150 saatte genellikle uçan gözcü veya reko girdim. 23 galibiyetim var Silver 1'im @mr.esat hocam bu arada bir sorum olacak. Sizce normal mi bu kadar galibiyette Silver 1
23'de normal. Arkadaşınız yoksa kendi başınıza giriyorsanız normal. 150 saat rekabetçi girmişsiniz neredeyse, daha yolun başındasınız. Nova'ya çıkınca hızlıca rank atlıyorsunuz zaten.

23'de normal. Arkadaşınız yoksa kendi başınıza giriyorsanız normal. 150 saat rekabetçi girmişsiniz neredeyse, daha yolun başındasınız. Nova'ya çıkınca hızlıca rank atlıyorsunuz zaten.

Hocam oyunu oynuyorum. Bazen imkansız vuruşlar falan oyun okumam iyi bazen 40 leş falan görüyorum ama sakat takımım yüzünden rütbe atlayamadım bir türlü.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı