Ultıma-10400F sistem alınır mı?

Daha fazla  
Hazır sistem

Oynanacak oyunlar:

CS:GO, LoL, Conquer Online, Metin2 tarzı oyunlar.

Arkadaşlar öneriniz var ise hazır sistem için beklerim, 10 bin TL bütçe var. Kasa için yani. Ayrıca bana bekleyin demeyin, aylardır bekliyorum. Bir şeyin geliştiği yok, daha kötüye gidiyor. Sizden ricam öneride bulunmanız.

Dimi yani bekle bekle gelen giden yok her şey daha kötüye gidiyor almak lazım artık.
10K'nin tamamı sistem için ayrıldıysa beklemeye değebilir ama. RTX 3060 sistemler sığar yani bu bütçeye. Ama bütçen monitör dahil 10K ise al geç.

Ekran kartı haricindeki parçaların fiyatlarını toplam fiyattan düşünce 4200 TL gibi bir fiyat kalıyor. Yani RTX 2060 ekran kartına 4200 TL fiyat biçilmiş. Değer diyorsan alabilirsin. kartın önceki fiyatlarına bakarak ve mevcut piyasa ve stok durumlarını gözeterek karar ver.

10K'nin tamamı sistem için ayrıldıysa beklemeye değebilir ama. RTX 3060 sistemler sığar yani bu bütçeye. Ama bütçen monitör dahil 10K ise al geç.
Dostum bekleme diyip benimle dalga geçme Aralık ayında da bekleyin dediler piyasalar daha da düşecek Şubat Ocak gibi. Şimdi Nisan diyorlardı bu günler de de yazın ortasında diyorlar elinde klavye olan tarih veriyor
Ekran kartı haricindeki parçaların fiyatlarını toplam fiyattan düşünce 4200 TL gibi bir fiyat kalıyor. Yani RTX 2060 ekran kartına 4200 TL fiyat biçilmiş. Değer diyorsan alabilirsin. kartın önceki fiyatlarına bakarak ve mevcut piyasa ve stok durumlarını gözeterek karar ver.
Piyasaya bakınca da en iyi durum bu gibi görünüyor ve piyasa düzelmesi gereken yerde daha da batıyor napak 3 sene mi bekliyelim Şubat'ta düzelir dediler Nisan dediler sonra şimdi yazın ortasında diyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı