Ultıma-6600 sistem alınır mı?

Link atabilir misin? Konu sahibi değilim ama merak ettim.

Normalde 22K'ya 4060 Ti olanı bulunurken bu şart değil de en azından konu sahibinin bütçesinde 6600 XT, 3060 gibi kartlara rahatça tercih edilir.

Toplam 1300 TL klavye ve fare önerisi alabilirsiniz.

Normalde 22K'ya 4060 Ti olanı bulunurken bu şart değil de en azından konu sahibinin bütçesinde 6600 XT, 3060 gibi kartlara rahatça tercih edilir.

Bu arada o bütçe bende olsa sizin öneriniz daha akla yatkın geliyor. Klavye mouse için aşırı pahalılığa gerek yok. İleride de alınabilecek şeyler ama zırt bırt bilgisayar değiştirilemez ben olsam bu sistemi tercih ederim.

Bu sisteme ucuz yollu ama kaliteli bir monitör öneriniz de var mı?

Bu arada o bütçe bende olsa sizin öneriniz daha akla yatkın geliyor. Klavye mouse için aşırı pahalılığa gerek yok. İleride de alınabilecek şeyler ama zırt bırt bilgisayar değiştirilemez ben olsam bu sistemi tercih ederim.

DLSS 3.0 güvenli liman, kas gücüne ben bel bağlayamıyorum güncel tecrübelerimden sonra. Görüntünün ve deneyimin nativeden farksız olup aldığın bolca FPS ile oyunun akıcılaşması da bonusu.

6600 XT ile FSR açmayı sevmiyordum ama 4060 Ti ile Frame Generation açmak acayip bir olay.

Evet açıkçası çok hoş gözüküyor dediğiniz gibi ekipmanları sonradan değiştirebilirim. Sanırım bunda karar kılıcam.

Geri
Yukarı