Ultıma-6600 sistem alınır mı?

AOC 27G2SPU/BK 27" 1 ms Full HD FreeSync Pivot IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Evet, o halde bu iki ürünü almaya karar verdim. Yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Son olarak GameGaraj yönünde bır sıkıntı çıkar mı? Daha önce hiç kullanmadığım bir site olduğu için sormak durumundayım.

AOC 27G2SPU/BK 27" 1 ms Full HD FreeSync Pivot IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Evet, o halde bu iki ürünü almaya karar verdim. Yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Son olarak GameGaraj yönünde bır sıkıntı çıkar mı? Daha önce hiç kullanmadığım bir site olduğu için sormak durumundayım.
Hocam sitenin adını duymuşluğum var ama güvenilirlik konusunda pek bilgi sahibi değilim. Bu arada monitör için geçen aylarda Mert Baytemur adlı bir YouTuber'ın Asus'un güzel bir monitorunu öneriyordu. Aşağı yukarı eğilip, yukarı aşağı da indirilip kaldırılabiliyordu bir bakarsanız sizin gibi film izleyen birinin işine yarayabilir düzeyde.

Güvenilir ikisi de.

Hocam sitenin adını duymuşluğum var ama güvenilirlik konusunda pek bilgi sahibi değilim. Bu arada monitör için geçen aylarda mert baytemur adlı bir YouTuber'ın ASUS'un güzel bir monitorunu öneriyordu. Aşağı yukarı eğilip, yukarı aşağı da indirilip kaldırılabiliyordu bir bakarsanız sizin gibi film izleyen birinin işine yarayabilir düzeyde.

Teşekkürler, bakacağım.

Güvenilir ikisi de.
Anladım, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı