Ultıma-1600 alınır mı?

Jodiest

Hectopat
Daha fazla  
ULTIMA-1600 almayı düşünüyorum fakat güç kaynağı anakart gibi şeyler hakkında pek bilgim yok. R5 1600 AF ekran kartını tam besleyemese de şu 4-5 senede bana yeteceğini düşünüyorum. Ayrıca DLSS ve RTX ayarları beni cezbediyor bu yüzden bu bilgisayara daha yakınım.
Ayrıca ModArt PC-MA2 böyle bir sistem daha var, ilk sisteme nazaran ekran kartı ve işlemci dengeli seviyedeler. Hangisini önerirsiniz? Küçük bir şey daha söyleyeyim başka bir sitede R5 2600 ile 2060 satılıyor birbirine yakın fiyatlara fakat hemen değil 2-3 gün sonra almayı planlıyorum, orada indirim 1 gün sonra bitiyor siz önermeye zahmet etmeyin diye söyleyeyim dedim. Şimdiden teşekkürler.

Bence 2. sistemi alın işlemci bazlı oyunlarda çok fazla fps fark edecektir Ryzen 5'e göre. Gtx1660 Super de sizi üzmez alabilirsiniz.

2. Sistemi işlemci olarak tercih ederim. Daha iyi olur ilerleyen süreçlerde çıkacak oyunlar için. Hem paranız olursa ilerde 1660 yerine RTX teknolojisine sahip bir ekran kartı alabilirsiniz, besleme problemi olmaz.

2. sistem daha mantıklı geldi. Ama diğerinde DLSS gibi bir avantaj var. Ben olsam 2. sistemi alırdım. Çünkü 11400F iyi bir soğutmayla R5 5600X'i yakalıyor.

Anlıyorum, peki 2. sistemde anakart, disk, güç kaynağı donanımları nasıldır? Bir sıkıntı yaşar mıyım?

Anlıyorum, peki 2. sistemde anakart, disk, güç kaynağı donanımları nasıldır? Bir sıkıntı yaşar mıyım?
SSD kaliteli önerdiğimiz bir M.2'dir kendisi. Anakart fena değil, keşke B560 koysalardı. Güç kaynağı FSP yazıyor, eğer öyleyse o da iyidir.

Oynadığınız oyunlar neler? Ona göre de alınacak sistem değişebilir.
Muhtemelen şu şekilde olacaktır:
1624273138501.png

Yeni konular

Geri
Yukarı